Dobrodošli, predstavite se...

Vidljive grupe: Svi učesnici
 
Dobrodošli, predstavite se...
ponedeljak, 24. septembar 2012, 23:29

Dobrodošli na Izborni predmet Integrisano modelovanje arhitektonskih objekata - Revit. U okviru ovog foruma predstavite se vašim kolegama i napišite ukratko koji su vaši motivi za izbor ovog predmeta, kao i da li imate ranijih iskustava u korišćenju Revit-a...

Slika Lazar Belić
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Lazar Belić - utorak, 25. septembar 2012, 10:48
 

Zdravo svima,

Nisam imao iskustva u koriscenju Revita. Mislim da se u integrisanom modelovanju krije veliki potencijal, pogotovu u komunikaciji arhitekte sa drugim inzenjerima.

Slika Maša Ciganović
Одговор: Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Maša Ciganović - utorak, 25. septembar 2012, 12:49
 

Zdravo svima.

Do sada nisam imala prilike da koristim Revit. Ovaj izborni predmet je idealna prilika da naucim, obzirom da je u poslednje vreme taj program  veoma trazen u praksi.

Nadam se lepoj i uspesnoj saradnji sa ostalim kolegama.

Slika Aleksandra Gavric
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Aleksandra Gavric - utorak, 25. septembar 2012, 10:49
 

Pozdrav svim kolegama :) Nadam se da cemo zajedno napredovati,posto kao i vecina nemam iskustva sa ovim programom...

Slika Danilo Beronja
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Danilo Beronja - utorak, 25. septembar 2012, 10:50
 

Pozdrav svima! Ja sam Danilo, interesuje me CAAD. Do sada nisam radio u Revitu i nadam se da cu ovim kursom obogatiti svoje znanje.  
Nadam se da cemo lepo saradjivati.

Slika Igor Andric
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Igor Andric - utorak, 25. septembar 2012, 11:03
 

Cao, ja sam Igor Andric. Do sada nisam imao iskustva sa Revitom. Voleo bih da naucim da modelujem u ovom programu pa sam zbog toga i izabrao ovaj predmet kao izborni.  :)

Slika Bojana Čanković
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Bojana Čanković - utorak, 25. septembar 2012, 10:52
 

Zdravo,

Do sada se nisam susretala sa Revitom, ali zelim da ga naucim. Na izbor ovog predmeta uticalo je pozitivno iskustvo na predmetu 3D vizuelne komunikacije.

Nadam se uspesnoj saradnji! :))

Slika Dragana Pantelic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Dragana Pantelic - utorak, 25. septembar 2012, 11:08
 

Pozdrav i od mene! :)

Do sada nisam radila u Revitu. Na kurs sam se prijavila da bih prosirila svoja znanja i posvetila se necemu sto smatram neophodnim za nasu struku :)

Nadam se da cemo se lepo druziti :)

 

Svi smo mi po malo naopaki
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Igor Lekić - utorak, 25. septembar 2012, 10:53
 

Pozdrav, ja sam Igor Lekic.

REVIT je program kojime se pretezno bavim, izuzetno dobro baratam njime i nadam se da cu uspeti to iskustvo da podelim sa vama !

Vidimo se na vezbama.

Slika Andjelija Sandic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Andjelija Sandic - utorak, 25. septembar 2012, 10:53
 

Pozdrav svim kolegama!

Nemam ranijeg iskustva sa Revitom, ali zato imam ogromnu zelju da ga naucim. :) Zbog toga sam sada ovde.

Nadam se da cemo uspesno saradjivati! :)

Slika Neda Džombić
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Neda Džombić - utorak, 25. septembar 2012, 10:54
 

Zdravo,
mislim da se svi znamo, ali za one koji me ne znaju da se predstavim ponovo:

Zovem se Neda, prijavila sam se za ovaj izborni predmet sa zeljom da naucim 3d modelovanje u Revit-u. Do sada se nisam susretala sa ovim programom, ali se nadam da cemo zajedno sve lako savladati.
Takodje se nadam veoma uspesnoj saradnji! :)

Slika Bojana Popovic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Bojana Popovic - utorak, 25. septembar 2012, 10:54
 

Pozdrav kolegama :). Ja sam Bojana. Nemam iskustva sa programima za 3D modelovanje, izuzem Sketchup - a i iz tog razloga bih volela da naucim Revit, ne bih li prosirila svoje znanje iz te oblasti.

moja.slika
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Stefan Zrnović - utorak, 25. septembar 2012, 10:55
 

Pozdrav svim kolegama, ja sam Stefan Zrnovic. Nazalost nisam imao iskustva sa Revitom, ali sam siguran da cu radom na ovom kursu obogatiti svoje znanje iz ove oblasti.

anyhany
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Andrea Čutura - utorak, 25. septembar 2012, 10:56
 

Pozdrav svima, zovem se Andrea. :)

Do sada nisam imala iskustva sa Revit-om, ali mi je zelja da nauchim i smatram da ce mi ovaj kurs pomoci u tome i zbog toga sam se i prijavila. Nadam se dobroj atmosferi na kursu i uspesnoj saradnji sa kolegama. :)

Slika Nevena Balalic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Nevena Balalic - utorak, 25. septembar 2012, 10:56
 

Pozdrav svim kolegama! Nisam imala priliku da do sada radim u Revit-u, ali se nadam da cu ga uspesno savladati, i primenjivati u daljem radu.

Slika marija mitrovic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la marija mitrovic - utorak, 25. septembar 2012, 10:57
 
  • Zdravo svima. Ja sam Marija. Sa programom nisam upoznata, ali se nadam da cemo zajedno nauciti dosta. =)
Slika Jelena Sain
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Jelena Sain - utorak, 25. septembar 2012, 10:59
 

Pozdrav svim kolegama. :)  Ja sam Jelena. Nisam se do sada susretala sa ovim programom, ali imam veliku zelju da ga naucim.

Slika Vladimir Bojovic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Vladimir Bojovic - utorak, 25. septembar 2012, 11:01
 

Zdravo svima. Ja sam Vladimir Bojovic i do sada nisam imao prilike da radim u Revitu. Nadam se da cu na ovom predmetu steci neophodno znanje za modelovanje u ovom programu.

Slika Dejan Pavlovic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Dejan Pavlovic - utorak, 25. septembar 2012, 11:05
 

Pozdrav...Ja sam Dejan Pavlovic i nadam se da cu na ovom predmetu steci osnovno znanje koje je potrebno za rad u Revitu.

Slika Sofija Mitrovic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Sofija Mitrovic - utorak, 25. septembar 2012, 11:04
 

Zdravo svima! Sto se tice iskustva, sa programom Revit susrecem se prvi put. Nadam se da cemo na ovom kursu lepo saradjivati i mnogo toga nauciti.

Slika Luka Milovanović
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Luka Milovanović - utorak, 25. septembar 2012, 11:06
 

Zdravo svima,

Kao i vecina nas, do sada nisam imao prilike da se upoznam sa REVIT-om, ali sam upoznat sa njegovim potencijalom, sto je i neposredni razlog za odabir ovog izbornog predmeta. 

Nadam se uspesnoj saradnji.

Slika Martina Mitrović
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Martina Mitrović - utorak, 25. septembar 2012, 11:06
 

Dobar dan. Odlucila sam se za ovaj izborni predmet jer mislim da ce poznavanje rada u REVIT-u olaksati ostatak studiranja i omoguciti mi iskustvo neophodno za dalji razvoj karijere u oblasti projektovanja.

Ocekujem veoma uspesnu saradnju!

Slika Amanda Soldo
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Amanda Soldo - utorak, 25. septembar 2012, 11:07
 

Zdravo svima, ja sam Amanda Soldo  i do sada nisam imala prilike da radim u Revitu. Nadam se da cu na ovom predmetu steci znanje za modelovanje u ovom programu.

 

Lep pozdrav

Slika Natasa Jovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Natasa Jovanovic - utorak, 25. septembar 2012, 12:38
 

Zdravo svima, nisam imala ranijih iskustava sa ovim programom, ali sam u poslednja dva meseca cula da je dosta trazen u praksi, pa sam resila da naucim nesto sto ce mi koristiti u daljem radu..

Slika Dusan Milanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Dusan Milanovic - utorak, 25. septembar 2012, 12:42
 

Pozdrav svima,

Za izborni predmet sam se odlucio nakon razgovora sa studentima arhitekture iz Nemacke, koji su krenuli da uce Revit u velikoj meri. Nemam iskustva sa radom u njemu do sada. Nadam se da cemo lepo saradjivati.

Slika Dusana Nikolic
Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Dusana Nikolic - utorak, 25. septembar 2012, 12:50
 

Pozdrav,
Zovem se Dusana Nikolic i ovo je izborni predmet koji me je najvise zainteresovao zbog mogucnosti njegove primene u daljoj praksi. Nemam prethodnih iskustava u REVIT-u.

Nadam se uspesnoj saradnji.

Slika Ana Stevanovic Mitrovic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Ana Stevanovic Mitrovic - utorak, 25. septembar 2012, 12:51
 

Pozdrav svima!

Ja sam Ana vasa koleginica dipl.ing.arh. Nisam do sad koristila REVIT. Verujem da mi ovaj program moze pomoci u daljoj praksi u projektovanju.

Slika Marko Jovanov
.
napisao/la Marko Jovanov - utorak, 25. septembar 2012, 12:53
 

Vrlo kratkog iskustva u Revitu. Predmet sam izabrao jer smatram da AutoCAD predstavlja "staru skolu" izrade tehnicke dokumentacije i da je neophodno prilagoditi mozak savremenom okruzenju i praksi.

Slika Tanja Vrbnik - Brkic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Tanja Vrbnik - Brkic - utorak, 25. septembar 2012, 12:54
 

Pozdrav svim kolegama. Sa Revitom sam se samo upoznala samo preko par tutorijala i ocarao me opcijama koje nudi. Nisam radila nijedan projekat u njemu, ali se nadam da cu zajedno sa vama svakodnevno napredovati... :-)

Slika Milos Kolaric
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Milos Kolaric - utorak, 25. septembar 2012, 13:00
 

Posdrav svima,

Ne znam da radim u rivitu. Bio sam na prvoj godi na CAAD-u trenutno sam na izbornom Animacija 3, ovde sam dobrovoljno :) zato sto me interesuje u ovom programu.

Slika Milos Moravac
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Milos Moravac - nedelja, 30. septembar 2012, 11:21
 

Izvinjavam se sto kasnim. Kao sto verovatno gore pise, ja sam Milos Moravac, student pete godine. Revit me zanima zato sto predstavlja jedan korak vise u odnosu na cisto modelarske programe, sa kojima sam vec dobro upoznat. Nikad nisam radio u njemu, ali znam da je u praksi jako koristan, tako da sam se odlucio za ovaj izborni. 

Slika sibina bojic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la sibina bojic - ponedeljak, 1. oktobar 2012, 08:08
 

Hvala na dobrodoslici!

Moje ime je Bojic Sibina, program su mi preporucile starije kolege kojima je bio neophodan pri zaposljavanju. Nemam nikakva iskustva s programom, ali tu sam da naucim :) .

Fizicki necu biti prisutna nekoliko casova, iz razloga sto se nalazim u dalekoj Indiji gde sam na praksi, ali bicu prisutna putem ovog ,,cuda'' od tehnike :)

pozdrav iz Indije!

Slika Jelena Maric
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Jelena Maric - utorak, 2. oktobar 2012, 10:37
 

Pozdrav,  Ja sam Jelena Maric, 

nikada ranije nisam koristila Revit, pa se nadam da cu sada nauciti:)

 

Slika Sara Devic
Re: Dobrodošli, predstavite se...
napisao/la Sara Devic - utorak, 16. oktobar 2012, 10:57
 

Pozdrav, drago mi je da sam primljena ovde i potrudicu se da savladam program. Mislim da se ovaj predmet najkorisniji od izbornih..