Dobrodošli i predstavite se

Predstavljanje studenata

 
Imagen de Ivica Nikolic
Predstavljanje studenata
de Ivica Nikolic - domingo, 23 de septiembre de 2012, 22:43
 

Poštovane koleginice i kolege,

dobrodošli na e-learning portal predmeta SP3-Studio 1.

Molimo vas da sa 2-3 rečenice predstavite sebe, svoja interesovanja, i postujete-"prikačite" jednu fotografiju projekta (fotografija makete, render, konceptualnu skicu i sl.), po slobodnom izboru, sa nekog od ranijih studija, uz podatke o studiju, i temi projekta.
Npr. Studio projekat 2_studio doc.Petar Petrović tema: kuća na obali
 

 

Imagen de Aneta Terzic
Anet Terzic
de Aneta Terzic - martes, 25 de septiembre de 2012, 18:36
 

Ovaj fakultet sam upisala zato sto me oduvek zanima arhitektura i sve ono sto ona nosi sa sobom. Inetersuje me sloboda projektovanja, inovacije kao i ocuvanje zivotne sredine. Veoma sam samokriticna, perfekcionista i volim da radim timski.

Studio projekat 2_ ass Dragan Marcetic_tema:poslovni objekat


Imagen de Jovana Petrović
Jovana Petrovic
de Jovana Petrović - martes, 25 de septiembre de 2012, 19:07
 

Student arhitekture sa interesovanjem usmerenim ka arhitektonskom projektovanju, konstrukcijama, dizajnu enterijera...

Urbanizam mi nije medju omiljenim oblastima ( da to tako kazem ), ali se nadam da cu promeniti misljenje do kraja semestra. :)

Studio projekat 2-arhitektonske konstrukcije_asistent Zoran Stepanović_tema:poslovni objekat


Imagen de Ana Tmusic
Ana Tmusic
de Ana Tmusic - martes, 25 de septiembre de 2012, 19:00
 

Kao i vecina studenata na ovom fakultetu sam da bih naucila sto vise stvari vezanih za arhitekturu i sve njene aspekte i da bih se oprobala u raznim mogucnostima koje ovaj pravac pruza. Volim timski rad, otvorena sam za kritike, sugestije i nova iskustva.

Studio projekat 2_ass Dragan Marcetic_tema:poslovni objekat


Imagen de Stefan Blagojevic
Stefan Blagojević
de Stefan Blagojevic - martes, 25 de septiembre de 2012, 19:57
 

Stefan Blagojevic, student arhitektonskog fakulteta u Beogradu. Zainteresovan sam za likovnu umetnost, arhitekturu i fotografiju. Već sedam godina se bavim i stripom koga se smem usuditi da nazovem umetnošću.

Studio Projekat 1_arhitektura doc. Miloš Nenadović_tema: Stanovanje na poslednjem spratu solitera


Imagen de Aleksandar Đorđević
Aleksandar Djordjevic
de Aleksandar Đorđević - martes, 25 de septiembre de 2012, 20:10
 

Student sam aritektonskog fakulteta iz jedinstvenog razloga a to je zelja za oblikovanjem prostora (dizajniranje, projektovanje, urbanizam...). Pored navedenog interesovanja za  arhitekturu zanima me slikarstvo, grafika i matematika, sto su bile takodje moje zelje za studiranjem.

Studio projekat 1_arhitektura doc.Nebijša Fotirić tema:stanovanje(+poslovno-trgovinski centar) na Zvezdari


Imagen de Jovanka Gojkovic
Re: Predstavljanje studenata
de Jovanka Gojkovic - martes, 25 de septiembre de 2012, 21:18
 

Moje ime je Jovanka Gojković. Arhitektura me uvijek zanimala. Volim fotografiju, muziku, putovanja...

Studio projekat 1_arhitektura doc. Igor Rajković tema: stanovanje na Zvezdari


Imagen de M V
Odgovor: Predstavljanje studenata
de M V - martes, 25 de septiembre de 2012, 23:00
 

Zovem se Marija Vasović. Pored arhitekture, volim fotografiju, dizajn, režiju... Uživam u druženju, putovanjima, dobroj muzici i filmovima.

Studio projekat 1_arhitektura_doc. Igor Rajković_tema: stanovanje na Zvezdari


Imagen de Milica Gojkovic
Odgovor: Predstavljanje studenata
de Milica Gojkovic - martes, 25 de septiembre de 2012, 23:26
 

Student arhitektonskog fakulteta, kao sto su vec moje kolege navele ovde sam da naucim nesto novo. Nadam se da cemo dobro saradjivati.:)

Studio projekat 2_studio ass. Vanja Panic_tema:stanovanje na Zvezdari

Imagen de Milica Gojkovic
Predstavljanje studenata
de Milica Gojkovic - miércoles, 26 de septiembre de 2012, 00:52
 

_ispravka


Imagen de Anja Visekruna
Predstavljanje studenata
de Anja Visekruna - miércoles, 26 de septiembre de 2012, 02:25
 

Zovem se Anja Visekruna. Interesuje me arhitektura, fotografija i muzika...

Posebno mi je zanimljivo sto se vecina stvari radi timski.Nadam se da cemo se lepo druziti i dobro saradjivati.

 

Studio projekat 2_studio doc.dr. Aleksandar Rajcic_tema:Poslovni objekti


Imagen de Nevena Cvijetinovic
Re: Predstavljanje studenata
de Nevena Cvijetinovic - miércoles, 26 de septiembre de 2012, 03:26
 

Zovem se Nevena Cvijetinovic. Volim putovanja, druzenje, umjetnost. Radujem se novim saznanjima iz ove oblasti arhitekture.

Studio projekat 1_arhitektura_ ass. Vanja Panic_ tema: stanovanje na Zvezdari


Imagen de Jefimija Parezanin
Re: Predstavljanje studenata
de Jefimija Parezanin - miércoles, 26 de septiembre de 2012, 03:25
 

U protekla 4 semestra uzivala na predmetu - arhitektonske konstrukcije 1, a zatim i na istoimenom studiju. Nadam se dobrom iskustvu na i narednom studiju.

sp2_arhitektonske konstrukcije asistent Zoran Stepanović tema: administrativni objekti


Imagen de Sara Devic
Re: Predstavljanje studenata
de Sara Devic - domingo, 30 de septiembre de 2012, 03:47
 

Урбанизам, као ширу перспективу при обликовању простора, сматрам јако интересантним и надам се добром знању и искуству са овог студија. :)

СП1 _ архитектура, доц.Небојша Фотирић, тема: Становање на последњем спрату солитера


Imagen de Nestor Stojic
Re: Predstavljanje studenata
de Nestor Stojic - domingo, 30 de septiembre de 2012, 11:37
 

Sudent arhitekture trece godine. Upisao sam arhitekturu jer me privlaci uredjenje prostora, kako spoljasnjeg tako i unutrasnjeg. U slobodno vreme se bavim muziko, fotografijom i grafikom.

Sudio projekat 2_studio doc. Dragan marcetic tema: poslovni objekat


Imagen de Suzana Jankovic
Re: Predstavljanje studenata
de Suzana Jankovic - domingo, 30 de septiembre de 2012, 15:16
 

Ovaj fakultet sam upisala jer volim prvenstveno konstrukcije. Zanimaju me konstrukcije, projektovanje, ekoloski aspekti..


Imagen de Suzana Jankovic
Re: Predstavljanje studenata
de Suzana Jankovic - domingo, 30 de septiembre de 2012, 16:04
 

Studio projekat 2 ass Milos Nedic tema: poslovni objekat

Imagen de Milena Radulović
Re: Predstavljanje studenata
de Milena Radulović - lunes, 1 de octubre de 2012, 01:13
 

Moje ime je Milena Radulović. Kao i ostali na ovom fakultetu sam jer volim arhitekturu i nadam se da cu na ovom mjestu steći znanje koje bi mi omogućilo da ona postane moja profesija.

Studio projekat 1 - arhitektura : doc. Igor Rajković; tema: stanovanje na Zvezdari