Zadatak 2_Dorada Zadatka 1 i bliže definisanje teze

Sonja Kesic

 
Foto de Miomira Ristic
Re: Sonja Kesic
por Miomira Ristic - Terça, 6 Março 2012, 22:39
 

Drugari kolege,

Ocito je doslo do nekog nesporazuma cim se ovolika prasina podigla oko promene i spajanja termina vezbi, kao da se radi o povelji casti! Procitala sam svoje ime( tek sada) u odgovoru kolegenice Jovane na celokupnu situaciju i zapitala se cemu sve to? Stojim iza toga da je prioritet studio tj.fakultet ( mada studiram jos jedan fakultet, ali sam odabrala  da 'trpi' zbog primarnih obaveza na arhitekturi). Nesto mora da se zrtvuje zarad drugog. Elem, time sto bi imali jedan termin( jedan radni dan na fakultetu) ne bi se odrazilo na kvalitet rada na tezi i nikog ne bi ugrozili. Zar ne? Time bi dobili na vremenu i za fakultetske i ostale aktivnosti. Ostale kolege nisu odgovorile iz ko zna kojih razloga, a ne zato sto im treba nedelju dana da se odluce. Nasa solidarnost se odrazila u tome da iako neko od kolega ima i drugih obaveza tog dana, zasluzuje prednost u izlaganju, jedan vrlo logican i svrsishodan potez.Time su svi srecni i zadovoljni, niko nije uskracen konsultacija i strucne pomoci.

Mislim da treba vise da se pozabavimo aktuelnim temama sto se tice naseg rada, a ne vaganja da li je ili nije pravedno/ pametno/ podobno spajanje termina vezbi. Tu smo pre svega da pomazemo jedni drugima, da se druzimo u jos ovom semestru pa ko zna kad i da nam kolektivani rad i konsultacije budu inspiracija za dalje.

Puno pozdrav kolege i srecan vam rad!