AKTIVNOSTI

Dobrodošli, predstavite se!

 
Slika RCUB e-Learning
Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la RCUB e-Learning - utorak, 15. septembar 2009, 16:47
 
U toku prve nedelje nastave na predmetu Matematika u arhitekturi 1, studenti se upoznaju sa virtuelnim okruženjem koje će koristiti na ovom predmetu. U diskusionim forumu predstavljaju se sa nekoliko rečenica (posebno je zanimljivo da li su se ranije sreli sa pojmom fraktala i fraktalne geometrije) i postavljaju jednu svoju fotografiju veličine 130/130 piksela.
Slika Milana Dabic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milana Dabic - sreda, 16. septembar 2009, 17:44
 
Pozdrav,
Zovem se Milana, diplomirani sam matematičar i radim kao saradnik kabineta za matematiku. Želim svima uspešan početak studija.
Slika

Slika Darko Banovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Darko Banovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 16:37
 
Zdravo,ja sam Darko,drago mi je da sam postao deo arhitektonskog sveta.Dolazim iz malog mesta blizu Raske,a inace sam zavrsio skolu u Kragujevcu,smer gradjevinski tehnicar za visokogradnju.Nadam se da cu prosiriti svoja znanja iz oblasti matematike kao i arhitekture.Toliko od mene,pozdrav.smile

Slika Mirjana Devetakovic
Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mirjana Devetakovic - petak, 18. septembar 2009, 14:12
 
Kako se zove malo mesto?
Slika Darko Banovic
Re: Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Darko Banovic - petak, 18. septembar 2009, 16:10
 
Malo mesto se zove Baljevac na Ibru.
Slika Milos Kostic
Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milos Kostic - sreda, 30. septembar 2009, 16:26
 

eh, evo sad i ove slike tako da verujem da sam sve odradio u roku....

:)

bar sam se potrudio.....

a sto se tice predstavljanja....ja dolazim iz Vranja.... ili bolje da kazem iz Vranjeeeeee.....:D..... volim crtanje, dizajn, umetnost, pisanje..... volim da se glupiram, ali ko ne voli...:D...tako..... trenutno uzivam...tako da....:D


Slika Ljubica Pavlovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ljubica Pavlovic - petak, 18. septembar 2009, 17:17
 

Zdravo,ja sam Ljubica.Zavrshila sam Arhitektonsku tehnichku shkolu...i uspela da upishem fax koji sam zhelela....Zahvaljujem se mami i tati shto su skupili kintu da mi omoguce ovu privilegiju...:)

Shto se tiche predavanja...nikad nisam chula za fraktale, ali mi deluju vrlooo zanimljivo....Videcemo da li ce ostati tako zanimljivo do ispita....big grin


Slika Sofija Milovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sofija Milovanovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 17:17
 
Здраво,
ја сам Софија. Завршила сам гимназију у Младеновцу-природни смер... Поздрав колегама :)

Slika Aleksandar Janjic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandar Janjic - petak, 18. septembar 2009, 09:49
 

Pozdrav drugari,

Ja sam Aca, zivim u Sremcici. Zavrsio sam srednju Arhitektonsku skolu u Beogradu.

Cele prve nedelje nism nikako mogao da se naspavam, zato sto po ceo dan blejimo na faxu, a i zato sto zivim u Sremcici pa mi treba tri dana da stignem kuci :) . Pored pohadjanja predavanja i vezbi na A.F. u slobodno vreme (kad god ga ima (a i to je retko :) )) treniram americki fudbal i spavam...

To je za sada, srecan pocetak svima!


Slika David Brbaklic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la David Brbaklic - petak, 18. septembar 2009, 13:55
 

Pozdrav!

Zovem se David, dolazim iz Sombora gde sam zavrsio gimnaziju- prirodno matematicki smer. Fraktale sam izucavao sve cetiri godine gimnazije kao izborni predmet.

Samo se salim.. Prvi put sam cuo za iste na predavanju, i u celu materiju sam totalno neupucen kao i svi :)


Slika Tijana Miljic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tijana Miljic - petak, 18. septembar 2009, 18:50
 
Zdravo,

Ja sam Tijana Miljić. Zavrsila sam Petu beogradsku gimnaziju, prirodno-matematički smer.

Pored fakulteta bavim se i muzikom koju i veoma volim. Volim takodje i skijanje, zimu, trešnje, interesantne knjige i još mnogo drugih stvari...

Za fraktale sam prvi put čula na predavanju i delovali su mi veoma zanimljivo,nadam se da će tako i osta
ti....







Slika Nevena Ugrenovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nevena Ugrenovic - subota, 19. septembar 2009, 15:23
 
Cao,zovem se Nevena Ugrenovic, zavrshila sam arhotektonsku tehnichku shkolu.. i posle puno truda uspela sam da se upishem na arhitekturu i postanem vam kolega..
Bavim se folklorom 12 godina( obishla sam pola sveta) :))) i balinezanskim plesom 5 godina..
Volim da da se druzim,igram,pijem kafu,zivotinje..
Matematiku nikad nisam volela,ne znam da li je to zato shto mi nije zanimljiva,ali u svakom sluchaju moracu da nauchim te fraktale (shta god oni bili)..

Slika Nevena Ugrenovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nevena Ugrenovic - nedelja, 13. decembar 2009, 19:05
 
evo da ispravim greshku.. :))

Slika Nikola Ristic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nikola Ristic - nedelja, 20. septembar 2009, 09:49
 
Cao svima!
Zovem se Nikola Ristic. Dolazim iz Vranja i zavrsio sam gimnaziju, prirodno-matematicki smer.
Sa fraktalima sam se vec susretao, najcesce kao pozadine za desktop :)
Pozdrav ;)

Slika Ana Zoric
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ana Zoric - utorak, 22. septembar 2009, 10:33
 

Cao kolege!

   Ja sam Ana, zavrsila sam matematicki smer gimnazije u Novoj Varosi. Inspiraciju nalazim u svim lepotama sveta i zivota, volim sport,druzenje, da pevam, glumim,crtam, slikam, radim sve kreativno i lepo... Zato ovim fakultetom nastavljam svoju misiju izucavanja leph stvari... Mozemo se druziti i na fejsbuku!

Sa fraktalima se srecem prvi put, valjda cemo se lepo slagati... :)))

Veliki pozdrav!!! :)


Slika Tamara Djondric
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tamara Djondric - utorak, 22. septembar 2009, 18:21
 

Ćao svima, ja sam Tamara i dolazim iz Požege. Završila sam gimnaziju u Požegi, društveno-jezički smer. Za fraktalnu geometriju i fraktale sam prvi put čula na predavanju, i oblast mi zvuči zanimljivo. Nadam se da neću promeniti mišljenje :)


anashulkic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ana Sulkic - utorak, 22. septembar 2009, 18:45
 
Halo, Ana Šulkić ovde :)
Iz Smedereva sam, još uvek nemam komp u novom prebivalištu, dakle biću kratka (ovo kucam na kompu potpunog neznanca ovde, u parku sa vajrlesom :) )
Završila sam Gimnaziju u Smederevu, prirodno matematički smer. Sa fraktalima se nisam ranije susretala, nadam se da cemo se lepo slagati.
Pozdrav :)

Slika Natasa Gligorov
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Natasa Gligorov - utorak, 22. septembar 2009, 20:05
 
Zdravo! Ja sam Nataša, završila sam Gimnaziju u Kraljevu, društveni smer. Oduvek sam želela da upišem arhitekturu, i eto... Za fraktale sam prvi put čula na faxu, i posle toga ih našla na netu. I mogu da kažem da su jako zanimljivi, i da matematika nikad nije bila lepša! big grin



Posledice Spejs-Emulisanja sa Spejs-Emulatorom
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Luka Jovicevic - sreda, 23. septembar 2009, 16:33
 
Poz!
Ja se zovem Luka Jovicevic, pao mi je sistem (majke mi :P) pa tek sad odgovaram na zadatu temu!
blue-screen-of-death1.jpg
Iz Beograda sam, tachnije nekoliko stotina metara od faxa, osim shto me interesuje moja buduca profesija, prilichno dosta vremena poklanjam fotografiji i video etitovanju.
Evo i moje fotke :D
bla.jpg
Zavrshio sam Petu Beogradsku Gimnaziju (valjda su sva velika slova), imao sam jedva dovoljno bodaova i srece da budem na budzetu, tachnije mnogo srece:)

Slika Mirjana Devetakovic
Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mirjana Devetakovic - sreda, 23. septembar 2009, 19:22
 
Luka, ova plava stvar je maltretiranje za sve ucesnike foruma (zamislite da svi pocnu da kace svoje IT impresije). Molim vas da ovo malo doterate... Hvala unapred! :)
Posledice Spejs-Emulisanja sa Spejs-Emulatorom
Re: Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Luka Jovicevic - subota, 26. septembar 2009, 00:48
 
Ja se izvinjavam, ali stvarno ne mogu da nadjem edit ili neko drugo slichno dugme koje bi mi omogucilo da izmenim fotografju
Evo linka
Izvinjavam se josh jednom :S
Slika Jovana Milojevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Milojevic - sreda, 23. septembar 2009, 18:10
 
Zdravo,
Zovem se Jovana,dolazim iz Jagodine. Zavrsila sam gimnaziju prirodno-matematicki smer. Cini mi se da ce fraktali biti zanimljivi... Pozdrav svima!

Slika miljana petrovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la miljana petrovic - sreda, 23. septembar 2009, 20:14
 
Zdravo svima! Zovem se Miljana, zavrsila sam gimnaziju prirodni smer. Inace sam iz Jagodine, ali zbog studija trenutno u Beogradu. Vidimo se!

Slika Miljana Petrovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Miljana Petrovic - četvrtak, 28. januar 2010, 20:26
 
.

Slika Katarina Keti Zaharijev
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Katarina Keti Zaharijev - sreda, 23. septembar 2009, 20:34
 

Zovem se Keti... Ja sam se prijavila juce, ali nisam nista napisala na forumu pa bih mogla sada... Zavrsila sam gimnaziju drustveno-jezicki smer, i  sada sam na arhitekturi... smile  pozz

ja
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Stevan Vukadinovic - četvrtak, 24. septembar 2009, 08:20
 

Pozz,

zovem se Stevan Vukadinovic i dolazim iz Kraljeva gde sam zavrsio gimnaziju... O ovoj novoj vrsti matematike jako malo znam ali nadam se da cu brzo nauciti... :) Zao mi je sto sam se ovako kasno registrovao ali nisam mogao pre :)

Zelim svima uspesan pocetak skolovanja


Slika Stevan Jaksic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Stevan Jaksic - četvrtak, 24. septembar 2009, 13:01
 

...cao ja sam Stevan...dolazim iz Smederevske Palanke...pre predavanja nikada nisam cuo za fraktale...


ya
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivan Dimitrijevic - subota, 26. septembar 2009, 16:43
 
Cao.. Ja sam Ivan... Dolazim iz Cumica (okolina Kragujevca).. Upisao sam Af zato sto zelim da jednog dana postanem deo arhitektonskog establismenta i pokusam da promenim svet, dajuci mu jednu novu dimenziju...

Slika Mina Avramovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mina Avramovic - nedelja, 27. septembar 2009, 21:51
 
zdravo, ja sam Mina i izvinite sto malo kasnim sa predstavljanjam, ali nisam imala sliku posto mi se pokvario kompjuter... smile sto se pitanja o fraktalima tice, za njih sam prvi put cula ovde na faxu... i moram priznati da nisam neki ljubitelj mate,atike... tj. nisam bila dok nisam videla sta se radi na ovom predmetu sada... cini mi se da ce biti nekako dosta sareniji nego sto je matematika do sad bila...smile

Slika Marija Josifovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Josifovic - sreda, 21. oktobar 2009, 14:02
 
uradila sam dopunu vezbanja,okacila sam sliku.niste me ocenili
Slika Aleksandra Pavlovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Pavlovic - utorak, 27. oktobar 2009, 22:08
 
Zdravo, ja sam Aleksandra Pavlovic. Iz Bosne sam pa mi je trebalo malo vremena da skontam kako ovo funkcionise. :D

Slika Katarina Stojkovic
Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Katarina Stojkovic - nedelja, 9. oktobar 2011, 15:06
 
Zovem se Katarina, zavrsila sam srednju skolu "Tehnoart" u Beogradu.Upisala sa arhitekturu zato sto volim umetnost.

Slika Nina Lukić
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nina Lukić - sreda, 16. septembar 2009, 17:46
 
Zdravo,
Ja sam Nina. Upisala sam studije arhitekture 2009/10. i zahvaljujem na lepim željama.
:)

Slika Ivan Radonjic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivan Radonjic - sreda, 16. septembar 2009, 18:01
 
Bolje Vas nasli! Moje ime je Ivan Radonjic i dolazim iz Budve. Zavrsio sam opstu gimnaziju i nisam se susretao sa pojmom fraktala i fraktalne geometrije tokom dosadasnjeg skolovanja. Moje neznanje iz ove oblasti je ogromno pa se nadam da ce i ostali biti iskreni kako bismo prevazisli novonastale probleme. Ako nadjem nesto zanimljivo o fraktalima na internetu, postavicu link.(Izvinjavam se zbog nekoriscenja odredjenih slova jer se sluzim tudjim racunarom, uskoro stize moj pa ce se stanje poboljsati.)
3
Slika Ivan Radonjic
Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivan Radonjic - sreda, 30. septembar 2009, 19:33
 
130x130

Slika Ana Stevanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ana Stevanovic - sreda, 16. septembar 2009, 18:08
 
Zavrsila sam Gimnaziju u Cacku. Student sam Arhitektonskog fakulteta u Beogradu. Izuzev arhitekture interesuje me politika, filosofija, umetnost... Inace, ranije se nisam susretala sa fraktalnom geometrijom i fraktalima. Za sada deluju zanimljivo.smile
Slika Ana Stevanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ana Stevanovic - nedelja, 27. septembar 2009, 11:56
 
primetila sam da su svi izuzev slike na profilu ubacili jos jednu.... pa da sledim ostalesmile

Slika Mirjana Devetakovic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mirjana Devetakovic - sreda, 16. septembar 2009, 18:07
 
Odlicno! Vidim da radi magicna sifra MUA01... Pokusajte (svi) da postavite sliku velicine 130/130. Prilikom pristupa forumu, iskljucite opciju za slanje svih odgovora na vas e-mail, jer cete u protivnom biti zatrpani velikim brojem mailova sa ovog foruma...
Slika Jovana Radovic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Radovic - sreda, 16. septembar 2009, 18:32
 
Pozdrav svima, moje ime je Jovana, dolazim iz Uzica, zavrsila sam srednju umetnicku skolu, takodje se prvi put susrecem sa pojmom fraktala i fraktalne geometrije. Jos od osnovne skole najveca zelja mi je bila da upisem arhitekturu, drago mi je sto sam to uspela; umetnost,Z.Prever ,priroda i crvena boja su bitni faktori u mom zivotu :) I da....hvala na lepim zeljama. :)

Slika Ivana Bogdanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivana Bogdanovic - sreda, 16. septembar 2009, 18:26
 
Cao,ja sam Ivana Bogdanovic,zavrsila sam Prvu beogradsku gimnaziju i veoma sam srecna sto sam sada i student arhitekture!Imam puno nadimaka,a na pripremama sam dobila jos jedan,Ivka!big grin Volim putovanja,muziku,leto,talase,jesenje kise u Beogradu...a od skoro i osuncane hodnike na fakultetu.Do sada nikada nisam cula za fraktale,ali mi se veoma svidja kako izgledaju i kako su raznovrsni,jedva cekam da napravim svoj prvi fraktal!Hvala na lepim zeljama,potrudicemo se!!!!
Slika Aleksandra Djordjevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Djordjevic - sreda, 16. septembar 2009, 18:47
 
Pozdrav i od mene :)
Ja sam Aleksandra, iz Vranja sam i o fraktalima sam prvi put cula danas na predavanju :D
I dalje mi je cudno zasto se sve ovo zove Matematika u arhitekturi? Valjda cu ubrzo saznati odgovor :)

Slika Ivan Djordjevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivan Djordjevic - sreda, 16. septembar 2009, 19:08
 
Pozdrav i hvala na lepim zeljama.
Zovem se Ivan, iz Beograda sam, zavrsio opstu gimnaziju. Za fraktale nisam nikad cuo (do danas na predavanju), ali se cini interesantno. :)

Slika Milana Pavlica
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milana Pavlica - sreda, 16. septembar 2009, 19:27
 
Za pocetak zdravo svima, zovem se Milana i dolazim iz Nisa. Zavrsila sam gimnaziju i kroz celo skolovanje moja najveca zelja bila je da upisem arhitekturu, uspela sam... Kao i vecini fraktali su mi potpuno nepoznati ali zajedno cemo ih savladati!!!! Ukoliko iko zeli slobodno moze da me kontaktira putem msn-a (milana.pavlica@hotmail.com) ili skype-a, novi prijatelji su uvek dobro dosli!!!!

Slika Tamara Miladinovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tamara Miladinovic - sreda, 16. septembar 2009, 19:47
 

Dobro vece.

Tamara Miladinovic, iz dragog nam Beograda, zavrsila gimnaziju Sv Sava.

Prvi put sam se srela sa fraktalima na DeviantArtu gde predstavljaju vid digitalne umetnosti.

Kasnije sam nesto i cituckala al’ jedino sto sigurno znam je da su lepi.

Email na profilu je istovremeno i msn (lakilea_@hotmail.com) pa ko voli nek izvoli.

Vidimo se na fejsu.

Hahahhaha.


Copyof6.jpg
Slika Nevena Jevtovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nevena Jevtovic - sreda, 16. septembar 2009, 19:50
 

Cao svima!smile

Gimnazijalka sam, kao i vecina novih studenata. Iz Panceva sam, tako da necu imati problema sa jurnjavom za domom, stanom ili cimerom. Verovatno se ta prednost zasluzi dugogodisnjim udisanjem benzena i cega sve ne...

Drago mi je sto sam uspela da se izborim za svoje mesto na ovom fakultetu. Nadam se da se necu pokajati. A sto se fraktala tice, priznajem da mi je pojam potpuno nepoznat.


Slika Ana Radakovic Djukic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ana Radakovic Djukic - sreda, 16. septembar 2009, 20:14
 

Zdravo svima,

ja sam Ana Radakovic Djukic. Iz Beograda sam i zavrsila sam I beogradsku gimnaziju, a zatim i Pejzaznu arhitekturu na Sumarskom fakultetu. Drago mi je da sam uspela da upisem  i arhitekturu kao moj drugi fakultet. Inace sam mama male bebe od sedam meseci koja se zove Mara. A sto se tice fraktala, paaaaa moram da priznam da i ja ne znam mnogo o njima...


Slika Sanja Beric
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sanja Beric - sreda, 16. septembar 2009, 20:46
 

Gutntag,

ih bin Sanja (i uopšte nemam pojma sa nemačkim)...

Arhitekturu je moja želja iz detinjstva, a najveći protivnik mi je bila baba koja i dan danas živi u ubedjenju da je to muški fakultet (i ne veruje kada joj kažem da su osobe muškog pola skoro pa retkost na našem spratu)...

moj moto je: KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPREVDANJE!

Bavim se jos svim i svacim pored faxa, tv ne gledam (osim Partizanovih košarkaških utakmica i svetske lige u odbojci)...

Fraktali lepo zvuče.

Drage kolege i profesori, pozdravljam Vas!

                                                        m_5294607a22804a5fbf96a6bf86dbbcb9.jpg

Slika Tamara Djurovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tamara Djurovic - sreda, 16. septembar 2009, 20:32
 
Cao, ja sam Tamara. Zavrsila sam XIII beogradsku gimnaziju, i nakon ne bas malo muka, uspela da upisem ovaj fakultet. I ja iskreno priznajem da sam danas prvi put cula za fraktale. Zanimaju me i strani jezici i zimski sportovi (snowboarding... cool ), nadam se da cu i dalje imati vremena da u tome uzivam. Nedavno sam cula vic - bile tri cimerke, dve otisle da spavaju, a treca studira arhitekturu. big grin U svakom slucaju, ovo je bas ono sto sam zelela, i sigurna sam da sam na pravom mestu.



Slika Aleksandra Stefanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Stefanovic - sreda, 16. septembar 2009, 20:52
 

Cao!

Ja sam Aleksandra, zavrsila sam gimnaziju u Loznici, i nemam pojma sta su fraktali... big grin 


Slika Aleksandra Stefanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Stefanovic - četvrtak, 1. oktobar 2009, 20:28
 
i slika u pravoj velicini... :)

Slika Dejan Todorović
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dejan Todorović - sreda, 16. septembar 2009, 20:55
 
Dobro vece!
Ja sam Dejan Todorovic. Iz Beograda sam, i zavrsio sam Zemunsku gimnaziju, a sada sam ponosni student Arhitekture.
Za fraktale sam danas prvi put cuo iako sam ih cesto po internetu vidjao u grafickom obliku ne znajuci nista o njima.
Toliko od mene za sad. Pozdrav!

Slika Petra Nikolic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Petra Nikolic - sreda, 16. septembar 2009, 21:15
 
pozz svima! Zovem se Petra Nikolic i zavrsila sam VIII beogradsku gimnaziju. Za fraktale sam cula ali samo kao vid umetnosti po internetu, one sjajne kompozicije boja i oblika koje su me uvek terale da se zagledam u njih u cudu big grin. Inace se bavim u slobodno vreme stripovima i digitalnom umetnoscu! Toliko od mene cool


Untitled-2.jpg
Slika aleksandra vucinic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la aleksandra vucinic - sreda, 16. septembar 2009, 21:48
 
Cao, zovem se Aleksandra ali me svi zovu Sanja. Zavrsila sam Gimnaziju u Kraljevu,gde se nisam susrela sa fraktalima tako da ne znam puno o ovoj oblasti, ustvari ne znam nista tako da cemo zajedno uciti!
Slika Mihailo Konatarevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mihailo Konatarevic - sreda, 16. septembar 2009, 21:55
 
Zdravo, kolege! Moje ime je Mihailo (2007/227), student sam arhitekture vec 2 godine, Matematiku 1 sam uspešno položio, ali se prijavljujem na ovaj forum zbog Matematike 2 i Principa CAAD-a. Predpostavljam da je okruženje isto kao i prošlih godina...?

Želim svim kolegama uspešno studiranje sa mnogo elana i volje! Arhitektura jeste teška i obimna, ali isto toliko zanimljiva i lepa...

Pozdrav! wink
Slika Tijana Popovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tijana Popovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 07:41
 
Ćao..

Ja sam Tijana, ali nemojte me tako zvati. Samo nadimci su dozvoljeni. smile Iz Čačka sam i završila sam Gimnaziju.

Inače, sa fraktalima se do sad nisam susrela.

Svima želim uspešno studiranje.



Slika Marija Josifovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Josifovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 09:28
 
Zdravo,

Ja sam Marija. Zavrsila sam V beogradku gimnaziju. Za fraktale sam cula,od nase,drage nam svima,Marije Bulatovic, tacnije, da je teorija fraktala danas popularna kao zamena za teoriju zlanog preseka kao osnove geometrije...i tako :) pozdrav svima!
MYSELF
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ines Vucetic - četvrtak, 17. septembar 2009, 09:37
 

Dobar dan svima!

Ja sam Ines Vucetic, zavrsila sam gimnaziju u Vrscu. Prvi put cujem za fraktale i nadam se  da ce mi se dopastismile

PozdraV!


DuleX
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dusan Cvetkovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 09:46
 

Dobar dan svima!

Ja sam Dusan Cvetkovic, zavrsio sam gimnaziju u Surdulici odakle i dolazim. Drugu godinu sam proveo u Americi na razmeni studenata preko A-SMYLE programa. O fraktalima sam cuo preko nevladine organizacije FRACTAL koja se bavi pitanjima ljudskih prava i diskriminacije u drustvu. Fraktali mi deluju zanimljivo i bas mi je drago sto se na fakultetu ne radi neka teza matematika big grin!

Pozdrav!


Slika Marija Josifovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Josifovic - sreda, 14. oktobar 2009, 11:31
 

DSCN0970.jpg

Slika Igor Sjeverac
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Igor Sjeverac - četvrtak, 17. septembar 2009, 10:52
 
Zdravo svima!

Ja sam Igor Sjeverac i dolazim iz Novih Banovaca (koji nisu toliko daleko od Beograda koliko zvuce da jesu veliki osmeh). Završio sam Zemunsku gimnaziju u kojoj se ne sećam da su spominjali fraktale, ali za njih jesam čuo. Znam samo da su to kompleksni oblici koji su dobijeni ponavljanjem i umnožavanjem nekih jednostavnih formi. To i nije neko predznanje, ali jedva čekam da počnem sa eksperimentisanjem na tu temu! Deluju zanimljivo... smešak



Slika Viktorija Nikolic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Viktorija Nikolic - četvrtak, 17. septembar 2009, 10:50
 

Pozdrav svima.... 8-) ja sam viktorija, zavrsila sam gimnaziju u niksicu.... o fraktalima sam prvi put cula juce, na predavanju... :-)

vickyd.jpg

Slika Viktorija Nikolic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Viktorija Nikolic - nedelja, 4. oktobar 2009, 12:02
 
Slika je bila u mom odgovoru nedelju dana, ali je sada vise nema... Sta se desilo ne znam.. Nadam se da se sada slika vidi....
dscn0957copy.jpg
Slika Ivona Ivanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivona Ivanovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 11:58
 

 Zdravo svima...Zavrsila sam XIIgimn...imam blagih tehnickih problema sto se postavljanja fotografije tice,ali ne brinite-ostatak glave je tu..O fraktalima ne znam nista,a samo ime me podseca na nesto s cim se ne treba saliti..:p nadam se da gresim. O interesovanjima drugom prilikom. Toliko od mene,aj pa srecno nam bilo! wink

Slika Dusan Bujuklic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dusan Bujuklic - četvrtak, 17. septembar 2009, 12:42
 
Zivim u Beogradu na Zvezdari, zavrsio sam dizajnersku skolu, nemam fejsbuk pa znam da ovo predstavljanje i nije bas najbolje al,boze moj.:) .O pojmu fraktala sam cuo u toku priprema ali ne bi bilo lose da to znanje prosirim..

Slika Nemanja Lukic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nemanja Lukic - četvrtak, 17. septembar 2009, 12:52
 
Cao svima,

zovem se Nemanja Lukic, dolazim iz XIV beogradske gimnazije. Na faxu je super, drustvo, predavanja, vezbe.. Iako sam nakon srednje skole bio uveren da sam naucio dosta matematike, izgleda da bas i nije tako.. Za ovakvu vrstu matematike, kao i pojma fraktalna geometrija nisam cuo, ali zato i jesmo tu da istrazimo, naucimo nesto sasvim novo i drugacije.. :)

Slika Aleksandra Bacevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Bacevic - četvrtak, 17. septembar 2009, 13:03
 
Zovem se Aleksandra Bacevic, a skola koju sam zavrsavala predhodne cetiri kodine je moja draga XIII beogradska gimnazija, u Beogradu. Za fraktale sam cula i malcice se pozabavila njima dok sam se odusevljavala radovima Dzeksona Poloka, i bila dripp slikar u pokusaju :)

Slika bojana jerkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la bojana jerkovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 13:10
 
Zovem se Bojana Jerkovic. I poznata sam po svom smehu big grinsmile. Zavrsila sam XIII Beogradsku gimnaziju. I evo me sada, na Arhitektonskom Fakuleteu smile. Potpuno sam sigurna da je to fakultet koji sam zelala i evo vec na pocetku se osecam srecno i ispunjeno,bez dileme da je TO TObig grin Inace,bavim se crtanjem i slikanjem od malena,fitnesom,jogom, ucim strane jezike(sto vise jezika to bolje) . Veliki sam obozavalac umetnosti uopste,izlozbi,mode,zdravog zivota(fitnesa,joge,makrobiotike),obozavam pozoriste,knjige,izlaske,cipele,macke i roze boju hahahahbig grinbig grin bla bla, uglavnom
o fraktalima znam samo uopstenu pricu, kojom sam na primer uspesno objasnila jednoj neupucenoj personi koja nije umela ni da izgovori `fraktal`,i potvrdno je klimnula glavom,sto ukazuje da mozda ipak nesto o njima i znam,hahahabig grin Ali svakako me odusevljavaju i jedva cekam da saznam vise!!
Pozdrav,B.

Slika tamara miletic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la tamara miletic - četvrtak, 17. septembar 2009, 13:20
 
Ja sam Tamara. Zavrsila sam trecu bgd gimnaziju,upisala arhitekturu i cula sam za pojam fraktala. :)

Slika Filip Raskovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Filip Raskovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 13:40
 
Zavrsio sam Gimnaziju u Kraljevu, a posto me je oduvek privlacila umetnost, a s druge strane i nauka, arhitektura mi se ukazala kao jedinstveno resenje jer objedinjuje i prvo i drugo. Od profesora i daljeg skolovanja ocekujem da mi pomognu da pronadjem svoj umetnicki izraz, ali i da u isto vreme budem u mogucnosti da ponudim nesto novo, originanlno i u toku sa najsavremenijim tendencijama u arhitekturi. Nemam nikakvo predznanje o fraktalima . . .

Slika Ivana Petrov
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivana Petrov - četvrtak, 17. septembar 2009, 13:37
 
Caos svima!
ja sam Ivana, dolazim iz Pirota gde sam i zavrsila Gimnaziju... Volim da crtam, sviram klavir(od svoje 7.), bivsa sam balerina, volim da putujem privlace me lepi predeli i gradjevine, a i arhitektura me je oduvek privlacila... a sto se tice pojma fraktala... mmm... zvuci jako zanimljivo :)

Slika Ivana Petrov
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivana Petrov - sreda, 14. oktobar 2009, 15:41
 
trazene dimenzije... :)

Slika Ljupka Kucinar
e: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ljupka Kucinar - četvrtak, 17. septembar 2009, 14:25
 

Zdravo, moje ime je Ljupka i dolazim iz Smedereva. Završila sam srednju tehničku školu prošle godine (jer sam '89. godište, je li) i potom upisala arhitekturu u KM. Tamo sam uspešno završila prvu godinu, ali sam po nemogućnosti prebacivanja za BG ponovo polagala prijemni i evo me na budžetu. sleepy Jeste da mi je sada već sve dobro poznato, kao i fraktali, ali to je bila cena studiranja u ovom gradu i kolege budite srećni što ste baš vi upisali ovaj fakultet!!! Inače, kao što rekoh, tamo sam se susrela sa pojmom fraktala i fraktalne geometrije koji su me odmah zainteresovali (npr. obožavala sam da do beskonačnosti, po već poznatnom pravilu, iscrtavam poznate fraktale o kojima smo učili). Drago mi je što ću, možda, još nešto više o njima saznati i na ovom fakultetu. Iskreno, jedva čekam nova predavanja i domaće zadatke na kojima se mogu videti naša kreativnost i razmišljanjebig grin.

Pozdrav svima wink i srećan početak studiranja!


Slika Ana Popovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ana Popovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 14:22
 
Hello people!:)
Ja sam Ana, iz Beograda. Zavrsila sam Cetvrtu gimnaziju i nakon duuugih priprema upisala se na arhitekturu (jeee).:) Osim ovoga, aktivno treniram odbojku, igram tehnicara (kao moj idol, Nikola Grbic). Kao i vecina ovde, znam sve o fraktalima (salim se, cula sam za njih pre ravno dva dana). Ali deluju interesantno i predpostavljam da ce tako i ostati. Do sledeceg domaceg, pozdrav.:)

Slika Lana Loncar
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Lana Loncar - četvrtak, 17. septembar 2009, 14:21
 
Hello...
Ja sam Lana.. Zavrsila sam X beogradsku gimnaziju.. Cula za fraktale, ali nista vise od toga, za sad....
pozz

Slika Andjela Brasanac
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Andjela Brasanac - četvrtak, 17. septembar 2009, 14:23
 
Cao svima!

Ja sam Andjela, isla sam u IX gimnaziju i zivim na nbg-u...
Ako jednog dana ne postanem neki dobar arhitekta, onda cu da budem kuvarica! ha ha ha
Osim sto volim da kuvam, volim i da jedem...volim jos i da vozim rolere, izlazim s drustvom, putujem, citam s vremena na vreme, gledam FOX (no)life i da se smejem...:D
Eto...to bi bilo to....e, da...o fraktalima ne znam nista, al' deluje bas zanimljivo...
Sto se msn-a tice, njega nemam, al imam FB i skype, cijeg username-a trenutno ne mogu da se setim :P, pa ako nekome kojim slucajem zatrebam nek me potrazi na face-u il jednostavno na faxu...

Toliko od mene!

Slika Sonja Tomic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sonja Tomic - četvrtak, 17. septembar 2009, 14:33
 
Zdravo!
Ja sam Sonja, iz Beograda sam i zavrsila sam X gimnaziju. Nisam cula za fraktalnu geometriju...pa, do sada!


Slika Sanja Milinkovic
Re: Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sanja Milinkovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 15:54
 
Zdravo drugari, hvala na lepim željama i toploj dobrodošlici! smile
Moje ime je Sanja i dolazim iz Užica gde sam u protekle četiri godine učila gimnaziju, ali ne i fraktale... Tako da se unapred "radujem" novom gradivu! big grin
Volim da radim, prepravljam, čeprkam, čačkam, nesto novo svemu dodam i naravno spojim lepo i korisno. Mislim da sam sad na pravom mestu. Pored toga sviram gitaru, putujem, kuvam, igram video igrice, pratim sport i krivac sam za novi nadimak nase koleginice!evil
Nadam se da ćemo se lepo družiti i zajedno iskusiti čari studentskog života! I da, naučiti fraktale!

Do sledećeg vidjenja, pozdrav!

Slika Sanja Milinkovic
Re: Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sanja Milinkovic - ponedeljak, 21. decembar 2009, 22:14
 
slika approve

Untitled-1-1.jpg picture by sanja1111
Slika Sanja Milinkovic
Re: Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sanja Milinkovic - četvrtak, 24. decembar 2009, 16:46
 
...


jaaa
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ljubica Arsic - četvrtak, 17. septembar 2009, 16:31
 
Zdravo! :-D
Ja sam Ljubica iz Aleksandrovca (Župskog), gde sam zavrsila gimnaziju "Sveti Trifun".
Da budem iskrena, prvi put se radujem predavanjima iz matematike :-) drago mi je sto nije u pitanju klasicna matematika...a sa fraktalima se nisam sretala..

Srecno svim kolegama!

Slika Mashan Petrovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mashan Petrovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 17:03
 
Zdravo, ja sam Mashan Petrovic, zavrsio sam trecu beogradsku gimnaziju, i zadovoljan sam svojim izborom faxa, a o fraktalima sam prvi put cuo na predavanju na istom, i cine mi se kao vrlo interesantna oblast...

Slika Marija Vujić
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Vujić - četvrtak, 17. septembar 2009, 16:46
 
Pozdrav svima,ja sam Marija Vujić. Završila sam Gimnaziju u Pančevu. Poznato mi je samo da postoje fraktali,ništa više smešak  Kolegama srećan početak studija

Slika Filip Trgovcevic
Re: Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Filip Trgovcevic - četvrtak, 17. septembar 2009, 17:55
 
Pozdrav svima, ja sam Filip Trgovcevic, iz Beograda sam i zavrsio sam Trecu beogradsku gimnaziju.
n67461087210301298663ne.jpg
Slika Jovana Krstic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Krstic - četvrtak, 17. septembar 2009, 18:03
 

Pozdrav svima,

zovem se Jovana, završila sam Prvu beogradsku gimnaziju. Upisala sam arhitekturu jer je ona divan spoj umetnosti, matematike i inženjerstva. O fraktalima sam čula još u gimnaziji, ali sam o tvorcu ove geometrije i nekim njenim karakteristikama saznala na pripremama za prijemni.

Inace, intersuju me likovna i pozorišna umetnost i prirodne nauke. Posebno uzivam u putovanjima i tako stičem nova iskustva.em.icon.smile.gif

Želim svim kolegama uspeh, a profesorima dobru saradnju!


Slika Zorana Kostic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Zorana Kostic - četvrtak, 17. septembar 2009, 18:33
 
Zdravo !!!
Moje ime je Zorana Kostić,završila sam gimnaziju "Miloš Savković" u Aranđelovcu.

Pozdrav :) !

:)
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Vasic - četvrtak, 17. septembar 2009, 18:47
 
Cao,ja sam jowana... Zawrshila sam Arhitektonsku Tehnichku Shkolu u Beogradu i to je nekako najwishe doprinelo izboru fakulteta...odobrava Josh uwek sam malo zbunjena,polako se priwikawam na fakultet,ali mislim da ce uskoro swe biti u redu:) Inache,profesori mi deluju stwarno ok,drushtwo takodje,mada dosta ljudi wec znam od ranije...
Pojam fraktala uopshte,nije mi bash poznat,nisam se sa tim ranije susretala,mada mi je postalo malo jasnije na uwodnom predawanju...nadam se da nece biti suwishe teshko...zabrinut
Shta josh da wam kazem ljudi,nadam se da cemo se lepo druziti narednih godina...ako wam zatrebam wan owog foruma,nacicete me na face-usmešak narawnoveliki osmeh i...kucajte sa Wšalje poljubac
:)
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Vasic - subota, 17. oktobar 2009, 00:40
 
primetila sam pre neki dan da jedino na ovom zadatku nisam dobila poene.....i saznala da je to zato shto nisam ostavila sliku u postu....pa evo,to sad da ispravim....nadam se da je i sada validno...tj da cu ipak dobiti svojih 5 poena,jer sam u principu zadatak uradila na vreme,samo.....slika nije bila u postu:/ izvinjavam se zbog ovoga...stidi se

Slika Jovana Jovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Jovanovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 19:18
 
Zdravo svima! Moje ime je Jovana Jovanovic, iz Cacka sam i bivsi sam gimnazijalac... S pojmom fraktala se ranije nisam susretala, a kao i vecina ocekujem da ce izucavanje istih biti daleko zanimljivije od recimo trigonometrije!:-D Interesuje me mnostvo stvari, ali je arhitekura i film ono sto najvise volim i cime, ako sve bude kako treba, zelim da se bavim. Toliko od mene! Pozdrav i cestitke svim kolegama, srecno

Slika Milica Seovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Seovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 19:16
 
Cao svima! Ja sam Milica Seovic. Iz Vojke sam, to je mesto kod Stare Pazove, Indjije.... :) Zavrsila sam opstu gimnaziju u Staroj Pazovi, nisam se susretala sa pojmom fraktala... Zadovoljna sam za sada sa izborom faxa, nadam se da nece biti drugacije.. :) Pozdrav svim kolegama i srecnoooo ! ;)
Slika Sanja Stojkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sanja Stojkovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 19:53
 
...E ćao brate kolege i koleginice, ja sam Sanja, za neke Piksi, i tako, završila sam Petu beogradsku gimnaziju - najbolju školu na svetu, i tako sad eto čujem za te neke fraktale, i pojma nem' šta su... C ya mates :)))!

Slika Nikola Petrovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nikola Petrovic - četvrtak, 17. septembar 2009, 21:02
 

Pozdrav ljudi , ime mi je Nikola Petrovic i zavrsio sam XIV beogradsku ,a arhitekturu upisao iz drugog puta ...

Za fraktale sam cuo ali nemam predstavu sta su


Slika Miljan Okuka
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Miljan Okuka - petak, 18. septembar 2009, 00:28
 

Miljan Okuka,završio  društveno-jezičku gimnaziju u Podgorici,susreo se sa pojmom fraktala na uvodnom predavanju.Broj patika 46 ili 47,zavisi od kalupa.Ćao!         

slikan.jpg

Slika Petar Saric
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Petar Saric - petak, 18. septembar 2009, 11:23
 

Pozdrav svima. Zovem se Petar Saric zavrsio sam opstu gimnaziju u beogradu i nisam imao prilike da se upoznam sa fraktalnom geometrijom ali koliko sam se upoznao na prvokm predavanju mislim da ce mi se svideti.


Slika Milica Sekulic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Sekulic - petak, 18. septembar 2009, 11:22
 
Zdravo!
Ja sam Milica koja je zavrsila dizajnersku skolu i nista ne zna o fraktalima.
69394210.jpg
Slika TATJANA REBIC
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la TATJANA REBIC - petak, 18. septembar 2009, 14:04
 
cao svima,ja sam tanja...
zavrsila sam arhitektonsku tehnicku skolu i evo uspela sam da upisem arhitekturu i nastavim skolovanje u zeljenom smeru.
za pojam fraktala sam prvi put cula pre neki dan na predavanju i deluje mi jako zanimljivo...
pozdrav svima,vidimo se na predavanjima :)


Slika Dijana Dejanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dijana Dejanovic - petak, 18. septembar 2009, 14:12
 

Ja sam Dijana,iz Beograda...Zavrsila sam IX gimnaziju,i evo me sada sa vama na arhitekturi..E pa arhitekturu sam zelela da upisem od 7og razreda,tada mi se ucinila zanimljivom, i tada me je zainteresovalo sve sto je vezano za projektovanje,crtanje...Treniram ples u Beat Streetu,volim matematiku,a za fraktale sam cula pre mozda pola godine..znam otprilike sta su,ali volela bih vise o tome da naucim i nadam se da ce nam biti zanimljivi...toliko od mene...Pozdrav svima......!!!!!;)))))


Slika Sasa Janakiev
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sasa Janakiev - petak, 18. septembar 2009, 15:54
 
Cao cao wink

Moje ime ja Sale... Iz Beograda sam i zavrsio sam Arhitektonsku skolu. Uz malo srece i truda upisao sam fakultet.
Za fraktale nisam cuo do sad ali za sve postoji prvi put...

Puno srece svima!!!

Slika Stefan Vasic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Stefan Vasic - petak, 18. septembar 2009, 16:30
 

Drage koleginice i kolege,

zovem se Stefan Vasić, završio sam Treću beogradsku gimnaziju i živim na Zvezdari. Nadam se da ću se što pre upoznati sa svima i da ćemo uspešno sarađivati u toku studija.

Što se tiče fraktala, do sada nisam ništa čuo na ovu temu i vreme je da naučim nešto novo i zanimljivo.

Pozdrav svima!


Slika Jovana Pilipovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Pilipovic - petak, 18. septembar 2009, 16:39
 
zdravo svima..ja sam jovana pilipovic,zovu me i pile..:D zavrsila sam VI bgd gimnaziju drustveni smer,sto mi sad otezava ucenje mehanike..:(
nadam se da cu upoznati dosta novih kolega i da cemo super saradjvati,o fraktalima apsolutno nista ne znam,al mi izgledaju kreativno i zabavno i mislim da nije preterano tesko,al videcemo..

pa,vidimo se u amfitatru ili u hodniku..:D

Slika Marko Karanfilov
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marko Karanfilov - petak, 18. septembar 2009, 18:13
 
Hej!

Zovem se Karanfilov Marko. Iz Beograda sam, zavrsio petu gimnaziju. Cuo sam za fraktale, video neke radove, ali nista preko toga.

Pozdrav svima! Uzivajte!

markopz.jpg


Cao, ja sam Jelena. Iz Kragujevca sam. Zavrsila sam Prv, jer zelim da budem uspesna, a nadam se da c
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jelena Ilic - petak, 18. septembar 2009, 18:29
 
Cao, ja sam Jelena. Iz Kragujevca sam. Zavrsila sam Prvu kragujevacku gimnaziju. Drago mi je sto sam student arhitekture, jer zelim da budem uspesna, a nadam se da ce mi to ovaj fakultet i omoguciti... U zivotu najvazniji su mi prijatelji i porodica. Kao i vecini i meni su fraktali nepoznati...

Cao, ja sam Jelena. Iz Kragujevca sam. Zavrsila sam Prv, jer zelim da budem uspesna, a nadam se da c
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jelena Ilic - sreda, 30. septembar 2009, 19:36
 
...Evo nove slike...

slika za profil
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivan Krnjajić - petak, 18. septembar 2009, 18:44
 
f1.jpg

Е па овако... Ја сам Крњајић Иван и поносни сам студент архитектуре (барем за сада wink). Хехе... Завршио сам Гимназију у Параћину, природно-математички смер.
Иначе, што се тиче тих фрактала, чуо сам за њих у средњој школи док сам причао с професорком (или професорицом, не знам шта је по најновијем правопису тачно), а уосталом може једноставно да се погледа по интернету. smile Ево једног сајта који ће можда некоме интуитивно објаснити шта је то фрактал на сајту дизајнера Пола Нива (Paul Neave).



Slika Milica Sinzar
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Sinzar - petak, 18. septembar 2009, 19:32
 
Zdravo, ja sam Milica... Zavrsila sam gimnaziju, a sada sam student arhitekture i srecna sam zbog toga.
Nikada do sada nisam cula za fraktale... Srecno svima na fakultetu...

Slika Andrea Jokic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Andrea Jokic - petak, 18. septembar 2009, 19:52
 
Ja sam Andrea, zavrsila sam XIII beogradsku gimnaziju. :)
Cula sam za fraktale, ali samo kao nacin testiranja grafickih kartica...

Slika stefan gašparović
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la stefan gašparović - subota, 19. septembar 2009, 07:15
 

dobar dan,

moje ime je stefan gasparovic i za fraktale nikad u zivotu nisam cuo. u gimnaziji matu mi je predavao vojin tolmac. omiljeno jelo mi je zeciji paprikas, a najvise mrzim da jedem boraniju!

toliko od mene ovaj put,ja vas pozdravljam i kazem   zdravo.


Slika Viktorija Djurdjevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Viktorija Djurdjevic - subota, 19. septembar 2009, 07:59
 
Cao, ja sam Viktorija, zavrsila sam XIII gimnaziju u Beogradu, drustveno-jezicki smer. Svi su ocekivali da cu upisati jezike.
I ja sam ocekivala da cu upisati jezike.
Ali eto mene ovde, pitaj Boga zasto i kako haha :)
Volim muziku, crtanje, pisanje i uzasno sam smotana, tako da ne valjda biti u mojoj neposrednoj blizini kada nosim ostre predmete. Da ne trabunjam dalje, pozz :)

Slika Marija Pecić
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Pecić - subota, 19. septembar 2009, 08:15
 

Hallo!! Zovem se Marija Pecić, ali poznatija sam kao Mara. Dolazim iz Trstenika na Zapadnoj Moravi i tamo sam završila i gimnaziju ''Vuk Karadžić'', prirodni smer. Smatram da studirati arhitekturu znači imati privilegiju da učestvuješ u jednom velikom projektu koji pruža mnoogo mogućnosti, i samim tim sam jako počastvovana što sam deo toga!  Sa pojmom fraktala se ranije nisam sretala, i za sada znam samo da ga objasnim, ali i to je nešto za početak! Nadam se će se napredak videti već za nekoliko časova, jer se materija čini zanimljivo, tako da ne bi trebalo da bude naporno! Pozdrav svim kolegama i profesorima od Mare....


Slika Milena Murganic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milena Murganic - subota, 19. septembar 2009, 11:55
 
Zdravo,ja sam Milena Murganic iz Krusevca. Zavrsila sam Gimnaziju,drustveni smer. Od uvek sam volela da crtam i to me je priblizilo ovom fax-u, ali to nije bio jedini razlog zbog kojeg sam se odlucila da upisem arhitekturu. Ono sto me je stvarno odusevilo jesu mogucnosti koje imam po zavrsetku fax-a....
....toliko od mene pozz svima ;*
PS-prvi put se srecem sa ovom vrstom matematike,
nadam se da ce sve biti ok!!!

Slika darja rakocevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la darja rakocevic - subota, 19. septembar 2009, 12:01
 

Zovam sa Darja.Ocigledno.Pohadjala sam devetu beogradsku gimnaziju.Slikam.Crtam.Pisem.

Sa fraktalima sam bila upoznata na casovima matematike,ali nista ozbiljno.

poz


Slika Andrej Josifovski
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Andrej Josifovski - subota, 19. septembar 2009, 12:18
 

Cao svima, moje ime je Andrej! Zavrsio sam Devetu gimnaziju "Mihailo Petrovic-Alas" na Novom Beogradu ali i muzicku skolu odakle i potice legendarni nadimak 'PIJANISTA"...Puno volim sve sto je vezano za arhitekturu ali ipak najvise volim deo dana kada doje vreme za teretanu :-) Imam puno prijatelja ali jedva cekam da sklopim nova prijateljstva. Ako nekoga interesuje jos nesto moze da me pronadje na facebook-u..

Sto se tice fraktala, cuo sam za njih ali iskreno nemam pojma sta je to...bice vremena da se i to nauci :-)


avatar
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Bucevac - subota, 19. septembar 2009, 12:38
 
Caos, ja sam Jovana. Zavrsila sam Arhitektonsku skolu u Bg-u. Nemam blage veze sta su fraktali... Ali sam spremna da naucim... Pozdrav svim kolegama :)

Slika Aleksandra Mihajlovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Mihajlovic - subota, 19. septembar 2009, 13:55
 
ja sam Aleksandra iz Beograda,zavrsila sam skolu za dizajn, smer enterijer i industrijski dizajn...
o fraktalima sam cula tokom priprema za arhitekturu...

Slika Jelena Radosavljevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jelena Radosavljevic - subota, 19. septembar 2009, 14:05
 

Cao svima! Ja sam Jelena,zavrsila sam sa XIII-u beogradsku gimnaziju...

Zivim u Beogradu,arhitektura je za mene nesto skroz novo i za ovih nedelju deluje mi  privlacno i zanimljivo...

O fraktalima ne znam nista,ali to je samo za sada...;)


Slika Nikola Protic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nikola Protic - subota, 19. septembar 2009, 14:13
 
Pozdrav i hvala na lepim zeljama, bice zanimljivo videti sta arhitektura sprema za nas big grin

Ime je Nikola, iz Kragujevca sam, zavrsio Prvu kragujevacku gimnaziju,89' godiste, lunjao sam godinu dana malo van Srbije, pa mi je palo na pamet da se vratim ovde i upisem arhitekturu approve

Za fraktale nikada nisam cuo , izgledaju zanimljivije od suvoparne matematike koju je vecina nas ucila 4 godine, tako da ne bi trebalo da bude nekih velikih problema sa njima, a posto izgledaju korisni u struci jedva cekam da pocnemo sa njima

Slicice, tu ste me malo namucili jer nisam ljubitelj fotoaparata, ali kada moram dacu dve pa odlucite koja je sladja
arh1.pngarh2.png
Iskreno mislim da druga pokazuje moju lepsu stranu big grin
Pozdrav do sledeceg vidjenja/kucanja



Slika Sandra Subic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sandra Subic - subota, 19. septembar 2009, 14:22
 

Cao svima... Ja sam Sandra... Zavrsila sam srednju skolu u Melburnu, u Australiji (i tamo zivela zadnjih 16god.). Sto se tice fraktale, cula sam za pojam, ali nista vise od toga!
Pozdrav, srecno, i vidimo se! smile


Slika Branka Jankovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Branka Jankovic - subota, 19. septembar 2009, 14:41
 

Ciao! Ja sam Branka...zavrsila sam srednju arhitektonsku skolu u Beogradu big grin

Sto se tice fraktala, cula, ali ne i videla! shy

Pozzz svima i vidimo se ....


Slika Petar Sazdanović
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Petar Sazdanović - subota, 19. septembar 2009, 15:26
 
Ja sam Pera. Zavrsio sam Paracinsku Gimnaziju, matematicki smer. O fraktalima sam nacuo nesto, ali nista detaljno.
f1.jpg
discuss.php?d=102discuss.php?d=102discuss.php?d=102
Slika Jelena Mirkov
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jelena Mirkov - subota, 19. septembar 2009, 16:50
 
Pozdrav,

moje ime je Jelena Mirkov, dolazim iz Zrenjanina. Drago mi je što sam uspela da vam se pridružim , posle drugog pokušaja i nadam se da ćemo uspešno sarađivati.
Završila sam Gimnaziju u Zrenjaninu. Naravno, interesuje me arhitektura, ali i mnoge druge stvari poput pozorišta, knjiga, raznih vidova umetnosti..
Zanimljivo mi izgledaju fraktali iako do sada nisam imala prilike da se susretnem sa sličnim stvarima.

Hvala na lepim željama,
pozdrav!

Slika Nina Zdravkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nina Zdravkovic - subota, 19. septembar 2009, 17:00
 
Cao, ja sam Nina. Dolazim iz Grocke, zavrsila sam gimaziju isto u Grockoj. Nisam cula za fraktale...kao ni za pola stvari na predavanjimasmile ali brzo cu se uklopiti.
Slika Nina Zdravkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nina Zdravkovic - sreda, 21. oktobar 2009, 22:38
 
...

Slika Marija Mladenovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Mladenovic - subota, 19. septembar 2009, 17:21
 
Zdravo svima, ja sam Marija Mladenovic, zavrsila sam gimnaziju ''Vuk Karadzic'', prirodni smer. Na prvi pogled, fraktali se cine zanimljivo, mada se do sada nisam sretala sa njima.. Pozz..........

Slika Marija Popovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Popovic - subota, 19. septembar 2009, 17:22
 

Pozdrav!

Ja sam Sofija iz Bočara u Banatu. Zaršila sam neku vrstu gimnazije u Mostaru, i evo me sad ovde big grin

Nekad prošle godine sam čula i videla fraktale, ali ništa više, i čine mi se vrlo interesantnim.

Inače, vrlo volim da putujem (uglavnom biciklom), da fotografišem i budem fotografisana hehe big grin 


braca
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la bratislav damnjanovic - subota, 19. septembar 2009, 17:34
 

Cao, svima! :) Ja sam Bratislav Domnjanovic, mozete me zvati svim nadimcima, osim -KOLEGA. Dolazim iz malog mesta kraj Krusevca (najlepse mesto na svetu (: ), zavrsio sam prirodni smer gimnazije...Vrlo mi je drago sto sam postao deo arhitektonskog sveta.

O fraktalima nisam do sada nista cuo,  ali sudeci po prvom predavanju izgledaju vrlo zanimnljivo...

Toliko od mene. Pozdrav

braca
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la bratislav damnjanovic - četvrtak, 22. oktobar 2009, 20:55
 
evo i slike, 130x130! pozzz

Slika Danira Sovilj
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Danira Sovilj - subota, 19. septembar 2009, 17:44
 

ja sam Danira Sovilj, završila sam Umetničku školu u Kraljevu- grafički dizajn...

volim arapsku i klasičnu muziku, Formulu 1, filmove o Hanibalu Lekteru...

...a fraktali me podsećaju na radove iz dizajna koje sam radila u školi...


Slika djordje zdravkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la djordje zdravkovic - subota, 19. septembar 2009, 18:41
 
Zdravo, ja sam Djordje Zdravkovic, zavrsio sam Gimnaziju u Kraljevu, drustveni smer, drago mi je da sam upisao Arhitektonski fakultet... Sa pojmom fraktalne geometrije se nisam susretao do sad, ali se nadam da necu imati poteskoca u savladjivadu ovog pojma...pozdrav

Slika Branka Cirkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Branka Cirkovic - subota, 19. septembar 2009, 19:15
 
Evo i mene. :-) Zovem se Branka Cirkovic, iz Kragujevca sam i veoma sam znatizeljna kada su fraktali u pitanju, deluju jako zanimljivo i privlacno. :-) I ne sumnjam da ce predavanja biti interesantna. ;-) :-) I da, srecan nam pocetak! :-)
Slika Branka Cirkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Branka Cirkovic - sreda, 30. septembar 2009, 19:05
 

Kvar je otklonjen smile


Slika Andjela Nikolic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Andjela Nikolic - nedelja, 20. septembar 2009, 09:24
 
Ciao svima, ja sam Andjela. Iz Bora sam, tamo sam zavrsila gimnaziju, prirodni smer. O fraktalima nisam cula bas nista, malo mi je zao sto nece biti obicne matematike, ali dobro...

Slika Jovana Petrovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Petrovic - nedelja, 20. septembar 2009, 10:05
 
Cao! Zovem se Jovana, iz Sapca sam, gde sam i zavrsila gimnaziju...
Volim sport, redovno ga pratim na tv-u; volim da crtam; volim matematiku (onu klasicnu), a za fraktale nikad nisam cula.
Toliko od mene za sada... Srecno svima!

Slika Dunja Zdinjak
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dunja Zdinjak - nedelja, 20. septembar 2009, 10:15
 
Cao svima! Ja sam Dunja Zdinjak. Dolazim iz Sida, gde sam zavrsila Gimnaziju "Sava Sumanovic"... Od brojnih interesovanja bih izdvojila sviranje u tamburaskom orkestru, koje sam, dolaskom u BG morala da zapostavim... :-( Nego, da se "bacim" na temu... Uvodno predavanje vezano za ovaj predmet mi se ucinilo zanimljivim, iako nemam pojma o cemu se radi... :-) Ipak, nadam se lepoj i uspesnoj saradnji sa profesorima i kolegama!

Slika Jovan Radisavljevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovan Radisavljevic - nedelja, 20. septembar 2009, 10:43
 
Zdravo svima!

Zovem se Jovan Radisavljevic i dolazim iz Paracina.Zavrsio sam gimnaziju,matematicki smer.Volim sto sam upisao ovaj fakultet i sto cu nadam se steci jedan sirok spektar znanja i naravno sto veci broj prijatelja i novih poznanstava.Volim da se bavim sportom a omiljeni hobi jos od osnovne skole mi je gluma...Sto se tice fraktala o njima sam prvi put cuo sad na predavanju,posle nesto citao po internetu, a nisam znao da sam ih i ja sam crtkarao po sveskama dok mi je bilo dosasno na nekim casovima u gimnaziji smile...Pozdrav svima od mene!



f1.jpg
Slika Aleksandra Radojicic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Radojicic - nedelja, 20. septembar 2009, 11:07
 

Cao,ja sam Aleksandra,zovu me Ada. Isla sam u jezicku gimnaziju u Arandjelovcu,tako da mi fraktali ni malo nisu poznati...


Slika Jelena Despotovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jelena Despotovic - nedelja, 20. septembar 2009, 11:20
 
 Cao svima,zovem se Jelena,iz Arandjelovca sam,zavrsila sam gimnaziju,i nadam se da ce biti zanimljivo na faxu :)))

Slika Bojana Simeunovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Bojana Simeunovic - nedelja, 20. septembar 2009, 11:37
 

Hi! Ja sam Bojana, zovu me Boki :) ... Zavrsila sam matematicku gimnaziju u Arandjelovcu...
Sto se fraktala tice- Fraktal je geometrijski lik koji se moze razloziti na manje delove tako da je svaki odnjih makar priblizno umanjena kopija celine.Termin je nastao iz latinske reci fractus sto znaci ''slomljen'' ili ''razlomljen'' :)
salim se, ovo nisam sama znala :)-----Wikipedia :D :D :D ... bye !


:):):)
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Marković - nedelja, 20. septembar 2009, 11:39
 
Hiiiiiiiiiiiiiii...:):):)
Ja sam Aleksandra Markovic.... Zavrsila sam Gimnaziju u Obrenovcu... I taaaaaaako se ja probudim jednog dana i odulcim da upisem Arhitektonski fakultet Boga pitaj zbog cega.... I evo meeeee....:):):)
Btw da mi nema Jovanice nikad ne bih ni stigla do faxa, ona je kriva... :D
Inace bavila sam se kosarkom(cudno je l da...?:D)... A u slobodno vreme ne bih izlazila iz kafica i odvajala se od moje Sapice.... Realno...:)
Posto sam zavrsila drustveno-jezicki smer, pojma nemam sta su fraktali... Ali naucice se, ima vremena... :)


Slika Andrea Vujnovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Andrea Vujnovic - nedelja, 20. septembar 2009, 11:49
 
Pozdrav svima!

Dolazim iz Rume, gde sam zavrsila prirodno-matematicki smer gimnazije. Jos od osnovne skole sam zelela da upisem arhitekturu. :)
U slobodno vreme crtam, vajam, pravim nakit, sijem i bavim se pevanjem...
Obozavam da kuvam, a vidim da ima jos takvih, mozda budemo razmenjivali recepte? :) :) Jos jedna moja pasija su putovanja :)

Za fraktale nikad nisam cula, niti sam imala pojma sta su uopste, pre uvodnog predavanja. Predmet mi deluje krajnje zanimljivo, stekla sam utisak da ostavlja puno prostora za kreativnost, sto mi se svidja :) :)

Vidimo se sutra!



Slika Andrea Vujnovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Andrea Vujnovic - utorak, 20. oktobar 2009, 23:26
 
.... O.o

Slika ksenija milosevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la ksenija milosevic - nedelja, 20. septembar 2009, 11:53
 

Cao! Ja sam Ksenija.Zavrsila sam gimnaziju u Arandjelovcu (Matematicki smer)...

o Fraktalima ne znam nista.Ali zahvaljujem se koleginici Bojani na informacijamabig grin .

Slika ksenija milosevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la ksenija milosevic - petak, 16. oktobar 2009, 15:49
 

.


:)
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Bugarski - nedelja, 20. septembar 2009, 11:59
 
cao, ja sam Jovana Bugarski... Zavrsila sam Gimnaziju u Obrenovcu, prirodno-matematicki smer...
Zavisnik sam od sladoleda, nes kafe i salse... Bavim se i baletom, mada ne izgledam kao tipicna balerina- nemam duge noge!
Pojma nemam sta su fraktali, ali su mi slicice na predavanju delovale interesantno...
Vidimo se na predavanjima!pozz
:)
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Bugarski - četvrtak, 11. februar 2010, 14:14
 
...

Slika Stefan Radovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Stefan Radovanovic - nedelja, 20. septembar 2009, 12:46
 

Cao svima, ja sam Stefan. Rodjen sam u Valjevu, koje se sinoc za malo srusilo, posle Teovih 32 poena, gde sam zavrsio i prirodno-matematicki smer u gimnaziji. Na veliko razocarenje moje divne bake, koja je zelela da studiram medicinu, upisao sam arhitektonski fakultet u zelji da pokazem Gaudiju da nije imao pojma. :) Prvi utisci o faxu su prilicno pozitivni, kao i o ekipi sa kojom se druzim. Sto se fraktala tice, znam samo da su to neki slicni oblici koji se ponavljaju i da ih ima puno i u prirodi. Toliko sam uhvatio na predavanju...


Slika Mila Dzakovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mila Dzakovic - nedelja, 20. septembar 2009, 14:07
 
cao,ja sam Mila Dzakovic,zavrsila sam VI beogradsku gimnaziju,drustveni smer,volim motore,argentinu,pile.:D,maru,jovanu,jecu,kris nadju,itd..arhitekturu sam upisala zato sto je kreativnost u prvom planu,o fraktalima nisam cula al mislim da su jako zanimljivi...
pozdrav

Slika Milica Andjelic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Andjelic - nedelja, 20. septembar 2009, 14:14
 
Ja sam Milica, zavrsila sam Trecu beogradsku gimnaziju. Volim drvece, Miska Suvakovica i crtanje.
Cuh za fraktale.
n704802722_400846_4568.jpg


Slika Sofija Markovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sofija Markovic - nedelja, 20. septembar 2009, 14:52
 
PA EVO I MENE....ZDRAVO SVIMA...
ja sam Sofija, iz Krushevca...zavrshila sam gradjevinsku shkolu...smer tehnichar za visokogradju...
...veoma sam srecna shto sam uspela da upishem arhitekturu...nije bilo lako....ali sada smo tu... smile...
za fraktale, kao i vecina, nisam chula do sada...
ko se nije uchlanio u grupu Studenti arhitekture '09....shto pre to da uchini....big grin...
nadjite me na face-u ili msn-u ( sofija90@live.com )....pa se chujemo....
pozdrav svim kolegama....cool...


Slika Natasa Novakovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Natasa Novakovic - nedelja, 20. septembar 2009, 15:41
 

Zdravo svima, ja sam Natasa Novakovic, dolazim iz Banje Koviljace sa obala Drine na samom obodu Zapadne Srbije. Kao i sve moje kolege brucosi nadam se da cu postati deo arhitektonskog sveta. Ovde sam pre svega jer je obrazovanje koje nam se nudi saroliko i jer je ovo poziv koji nam dozvoljava da stvaramo.


Slika aleksandra bogdanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la aleksandra bogdanovic - nedelja, 20. septembar 2009, 15:46
 
Ja sam Aleksandra Bogdanovic krace- Aleksija, zavrsila sam 4. gimnaziju u Beogradu, cula sam za fraktale na priremama za fakultet i sve meni to lepo izgleda i zvuci osim dela sa logaritmima :)

pozz
70648871.jpg
Slika Ljubica Marinković
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ljubica Marinković - nedelja, 20. septembar 2009, 15:57
 

juuhuu! smile
ja sam Ljubica, dolazim iz Svilajnca.. zawrshila sam gimnaziju, opshti smer.. najweca pasija, pored arhitekture mi je muzika..bawim se solo-pewanjem i swiruckam klawir..obozhawam umetnost.. fotografiju..crtezh.. Francusku.. clown
fraktali mi nisu poznati, al' deluju jako zanimljiwo.. smile
nadjite me na fejsu! smile

pozzz

Slika Marija Omanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Omanovic - nedelja, 20. septembar 2009, 17:24
 
cao!

Zovem se Marija i iz Beograda sam. Zavrsila sam Petu gimnaziju. Za sad sam odusevljena faxom...videcemo za jedno mesec dva.
Nadam se da ce i ostali zadaci iz matematike biti ovako jednostavni...
8-)


Slika tijana jovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la tijana jovanovic - nedelja, 20. septembar 2009, 17:49
 

Ćao svima :-)

Ja sam tijana...iz zvornika sam, završila sam gimnaziju-opšti smer...arhitektura je za mene nešto sasvim novo, a nadam se i zanimljivo!

za fraktale sam prvi put čula na forumu, ali ništa više od toga :-)toliko od mene za sada!

pozz


Slika Jasna Petricevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jasna Petricevic - nedelja, 20. septembar 2009, 18:11
 

Caooo! :-) Ja sam Jasna, zivim u Pancevu, zavrsila sam gimnaziju prirodno-matematicki smer... Volim da crtam, pa verovatno zbog toga i ljubav prema arhitekturi, idem na folklor vec sedam godina i volim da igram, volim da putujem i volim sto je nas sedmoro iz Panceva upisalo arhitekturu... :-) 

Volim i matematiku, ali za fraktale nikada nisam cula... :-)


Slika Katarina Kozovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Katarina Kozovic - nedelja, 20. septembar 2009, 19:00
 
Katarina Kozovic, osamnaestogodisnja devojka iz Trstenika, sada privremeni stanovnik Beograda, student Arhitektonskog fakulteta, to sam najkrace ja.
To su nepobitne cinjenice mog dosadasnjeg zivota, ali isto tako bitna je i moja zelja jos od prvog razreda gimnazije da pored mog imena u rubrici zanimanje stoji - arhitekta...
Sa pojmom fraktali se nisam srela do sada...



Slika Isidora Kukic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Isidora Kukic - nedelja, 20. septembar 2009, 19:32
 
Здраво, ја сам Исидора... Завршила сам друштвени смер Гимназије у Чачку.. решила да упишем архитектуру, упорност се исплатила и ево ме!
Завршила се прва недеља, лепо је... :-) Много нових, занимљивих ствари! Фрактали? Чула сам, не знам много о њима. Свиђа ми се!


Slika Dubravka Rajic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dubravka Rajic - nedelja, 20. septembar 2009, 20:02
 
Cao kolege:)
Zovem se Dubravka,dolazim iz Prijepolja.Zavrsila sam gimnaziju,drustveni smer.Profesori iz skole su bili vidno iznenadjeni sto sam odlucila da upisem arhitekturu s obzirom da sam drustveni smer!Sad slobodno mogu da kazem da to nema veze.Tata mi je arhitekta,tako da sam "u tom poslu" oduvek,ali je bio moj izbor da upisem ovaj fakultet.Roditelji su me samo podrzavali i hvala na tome:)
Iskreno,sa fraktalima se nisam sretala.Samo sam cula price kako je tesko,ali dok ne vidim,ne znam...
Jos jednom,pozdrav kolegama:D

Slika Stefan Jakovljevic
...
napisao/la Stefan Jakovljevic - nedelja, 20. septembar 2009, 20:04
 
Stefan Jakovljevic iz Trstenika, zavrshio sam gimnaziju prirodno-matematichki smer.

Shto se tiche fraktala, postoji izreka "Ko nema u vuglu, ima u google-u"... http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BB...

debil-1.jpg
Slika Aleksandra Jankovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Jankovic - nedelja, 20. septembar 2009, 20:14
 
Zdravo, ja sam Aleksandra. Zavrsila sam dizajnersku skolu u Beogradu, igram folklor i dobrovoljni sam vatrogasac :))) arhitektura je grana umetnosti tako da nastavljam u tom smeru a saznajem novo sto me interesuje...


Slika Luka Visnjic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Luka Visnjic - nedelja, 20. septembar 2009, 21:03
 
Zdravo, Luka. Zavrsio sam prirodni smer Gimnazije u Cacku.
Arhitektura. Dobra je to stvar! Umetnost koja fascinira na svakom koraku...
Fakultet. Super neorganizovan, arhitektonski, nema sta...
Predmeti. Zanimljivi! Interesantni!
-Matematika u arhitekturi. Jedina matematika koja je uspela da me zainteresuje!
-Fraktali. Naucicemo vec, deluje zanimljivo!
Ovako je pocelo... prve sedmice! Kako ce se nastaviti...?

Slika Stefani Masella
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Stefani Masella - ponedeljak, 21. septembar 2009, 17:18
 
Cao svima! Zovem se Stefani, iz Beograda sam i zavrsila sam gimnaziju....tako da sam za fraktale samo cula, verovatno negde slucajno:)

Slika Milica Milojevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Milojevic - ponedeljak, 21. septembar 2009, 20:37
 
Zdravo, ja sam Milica. Dolazim iz Nisa, zavrsila sam gimnaziju "Bora Stankovic", prirodno matematicki smer. Za fraktale sam samo cula, nista vise. Vidimo se!


Slika Uros Divac
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Uros Divac - ponedeljak, 21. septembar 2009, 21:28
 
Pozdrav,

ja se zovem Uros, zavrsio sam Uzicku gimnaziju (pogodite u kom mestu :) ).. Pojam fraktal cuo sam na pripremama za fakultet i tu se zavrsava moje poznavanje teme.. Drago mi je da sam upisao fakultet, a svima zelim puno srece na studijama (ali nema srece bez stolice, ili stola) :)

Slika Nenad Milcanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nenad Milcanovic - ponedeljak, 21. septembar 2009, 21:38
 
Moje ime je Nenad. Rodjen sam u Uzicu i tamo zavrsio Uzicku gimnaziju.
O fraktalima znam jako malo i imam zelju da saznam sto vise.
Pozdrav

Slika jelena vukcevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la jelena vukcevic - utorak, 22. septembar 2009, 07:40
 
zdravo svima :-) ja dolazim iz Cuprije, gde sam i zapocela gimnaziju (prve tri godine), a poslednju zavrsila u Americi :-))
obozavam da putujem, i korisitm svaku priliku da upoznam neki novi grad (drzavu :-)).......ali na kraju je ipak lepo vratiti se kuci..
iskreno, o fraktalima gotovo da nista ne znam, ali deluje zanimljivo...pa videcemo :-)


Slika Bogdan Brdar
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Bogdan Brdar - utorak, 22. septembar 2009, 09:24
 
Cao svima!
Ja sam Bogdan,zavrsio sam VI beogradsku gimnaziju.
Za fraktale sam samo cuo na pripremama za prijemni ali mi deluju jako zanimljivo.
Srecno svima ! :D

Slika andrea boskovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la andrea boskovic - utorak, 22. septembar 2009, 09:14
 
ZDRAVO , ZOVEM SE ANDREA , ZIVIM U BEOGRADU I NISAM SE NIKAD SRELA SA FRAKTALNOM GEOMETRIJOM ....

Slika Tijana Kostić
Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tijana Kostić - utorak, 22. septembar 2009, 09:30
 
Ja sam Tijana,iz Užica, tamo sam završila gimnaziju, a za fraktale sam samo čula...toliko. Srecno:)

Slika milica macanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la milica macanovic - sreda, 23. septembar 2009, 12:30
 
NISI? JA SAM JE BAS EVO SRELA TU U PARKU
Slika Marija Radovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Radovanovic - utorak, 22. septembar 2009, 10:00
 
Hi!smile
Ja sam Marija Radovanović. Dolazim iz Svilajnca, gde sam završila gimnaziju opšteg smera. Volim fotografiju, filmove, muziku, ples...umetnost!approve Bavim se sportom, učim jezike, zdravo se hranim i volim da kuvambig grin...volim da crtam, slikam, pevambig grin, putujem... Za fraktale nisam čula ali jedva čekam da se više upoznam sa njima!
Pozdrav, kolege!

Slika Lazar Djuric
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Lazar Djuric - utorak, 22. septembar 2009, 10:28
 

Pozdrav svima,

Zovem se Lazar i iz Topole sam. Zavrsio sam gimnaziju, prirodno-matematicki smer. Sto se tice fraktala, nista ne znam o njima. Toliko od mene i srecan pocetak svima!


Slika Andjela Dubljevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Andjela Dubljevic - utorak, 22. septembar 2009, 10:51
 

Zdravo svima,

Ja sam Andjela, dolazim iz Čačka gde sam završila Gimnaziju...

Za sada sam veoma zadovoljna fakultetom, ipak se onoliki trud da ga upišem isplatio. Za fraktale sam samo čula, ali ne znam nista konkretnije o njima.

Puno sreće svima na faxu...

pozz... smile


Slika Dusica Maksimovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dusica Maksimovic - utorak, 22. septembar 2009, 11:11
 
Zdravo,ja sam Dusica i iz Crne Gore sam,tacnije iz Berana,gdje sam zavrsila gimnaziju,prirodno-matematicki smjer..Jesam tamo odrasla al sam rodjena ovdje u nasoj Srbiji i najranije djetinjstvo sam provela u Ljigu.
Volim da izlazim,citam,ispijam prvu jutarnju kafu sa drustvom negdje posle 12 (ipak sam odrasla u Crnoj Gori),a mrzim ponedeljak i kasnjenje....
Fraktali???Pa,lijepo izgledaju....:)

Slika Dusica Maksimovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dusica Maksimovic - sreda, 14. oktobar 2009, 16:19
 
Nadam se da je sada u redu :)))

Slika Petar Stanic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Petar Stanic - utorak, 22. septembar 2009, 11:52
 

Pozdrav svima dragim mi kolegama!

Ja sam Petar, dolazim iz Uzica ( mesta nadomak Uzica ) gde sam zavrsio gimnaziju, prirodni smer. Za fraktale nikada nisam cuo, valjda, ali ima vremena, cucemo svi mi dosta o njima. Volim drustvo, zezanje, biciklizam, fudbal, hranu i tako . . . pozdrav svima a narocito profesorima i asistentima koji ce nas uvesti u taj cudesni svet fraktala big grin


Slika Miona Mijic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Miona Mijic - utorak, 22. septembar 2009, 12:03
 
Pozdrav svim kolegama smile
Ja sam Miona, zavrshila sam Trecu beogradsku gimnaziju, volim da pleshem i time se bavim od malih nogu...cool big grin
Shto se tiche fraktala...  o njima ne znam vishe od ostalih smile

Slika Marija Bjelić
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Bjelić - utorak, 22. septembar 2009, 12:37
 
Zdravo, ja sam Marija, završila sam Treću beogradsku gimnaziju, u Beogradu. O fraktalima znam malo, ali moj moto je da uvek može još da se nauči!

10.jpg
Slika Ivona Ilic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivona Ilic - utorak, 22. septembar 2009, 12:19
 
Zdravo! Zovem se Ivona i zavrsila sam Matematicku gimnaziju u Beogradu. Za fraktale sam cula na pripremama za fakultet, ali zapravo nemam nikakvo znanje o njima. Pak, uz malo dobre volje i strpljenja, naucicu! Volim spanac.

2.jpg




Slika Natalija Paunic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Natalija Paunic - utorak, 22. septembar 2009, 12:19
 
Cao, zovem se Natalija, zavrsila sam Trecu beogradsku. Omiljeni film mi je Zgodna mlada.

1.jpg
Slika Aleksandar Bursac
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandar Bursac - utorak, 22. septembar 2009, 12:38
 
Zovem se Aleksandar, završio sam III beogradsku gimnaziju I živim u Zemunu. Pozdrav svima!

Photobucket
Slika Dusmanovic Ana
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dusmanovic Ana - utorak, 22. septembar 2009, 12:33
 
Ja sam Ana Dusmanovic,zavrshila sam Trecu beogradsku gimnaziju,drago mi je shto sam upisala ovaj fakultet... Prvi put se srecem sa fraktalima... Pozdrav :)
26.jpg
Slika Nikola Stojanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nikola Stojanovic - utorak, 22. septembar 2009, 12:33
 

Pozdrav svima!

Ja sam Nikola,zivim u Beogradu i 89' sam godiste.Isao sam u arhitektonsku skolu.Prosle godine konkurisao sam za Arhitektonski faklultet ali nazalost nisam prosao,tako da sam pauzirao godinu dana,stekao neko radno iskustvo i evo,ove godine upisao.approve

Inace sviram gitaru,ucim Nemacki jezik i volim exoticne zivotinje.Kod kuce imam mali "zoo vrt" big grin

Cuo sam za fraktale,cak sam imao i prilike da se bavim njima uz prijatelje koji su upisali prosle godine.

Sve najbolje!


Slika Dimitrije Jovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dimitrije Jovanovic - utorak, 22. septembar 2009, 12:34
 
Pozdrav,
ja sam Dimitrije Jovanovic, zavrsio sam Petu beogradsku gimnaziju, hvala na lepim zeljama, a sto se tice fraktala o njima na zalost ne znam nista.

Slika Danica Djurdjevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Danica Djurdjevic - utorak, 22. septembar 2009, 14:00
 
Zdravo svima! cool Zovem se Danica,iz Beograda sam gde sam i zavrsila Trecu beogradsku gimnaziju....Cestitam svima vama koji ste upisali ovaj fakultet,zelim vam srecu i lep provod ove godine! Pozdrav! tongueout

Slika Tanja Radovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tanja Radovic - utorak, 22. septembar 2009, 14:05
 
Cao :) ja sam Tanja, zavrsila sam gimnaziju-opsti smer u Cupriji. Volim rok, umetnost, matematiku, fotografiju, istoriju, tehniku i naravno arhitekturu :)
o fraktalima ne znam jos nista, ali naucicu ;)
pozdrav za kolege, koleginice, asistente i profesore :)

Slika Milica Simic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Simic - utorak, 22. septembar 2009, 14:33
 
Zdravo! Ja sam Milica Simic. Dolazim sa Srebrnog jezera i zavrsila sam Pozarevacku gimnaziju,jezicki smer.
O fraktalima nisam cula...
pozdrav svim kolegama... :)

Slika Darja Filipovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Darja Filipovic - utorak, 22. septembar 2009, 14:31
 

Cao kolege...:)

Ja sam Darja,iz Beograda i zavrsila sam IV gimnaziju,drustveni smer.

O fraktalima hm...pa ne znam bas mnogo..tj ne znam apsolutno nista..:)

Poz svima..


Slika Milica Pavlovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Pavlovic - utorak, 22. septembar 2009, 14:49
 
Zdravo, ja sam Milica Pavlovic. Dolazim iz Cuprije gde sam zavrsila gimnaziju. Iskreno matematikom nikada nisam bila odusevljena, ali me je prvo predavanje prijatno iznenadilo, a o fraktalima jos uvek ne znam nista :)

Slika Mihailo Sindjic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mihailo Sindjic - utorak, 22. septembar 2009, 15:09
 
Pozdrav svima ! Zovem se Mihailo, iz Beograda sam...Zavrsio sam XIV gimnaziju. Za ovaj predmet nikada nisam cuo, ali se nadam da je zanimljivo kao sto svi pricaju !!!

Slika Marija Mićović
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Mićović - utorak, 22. septembar 2009, 15:34
 

Zdravo!

Ja sam Marija Mićović. Živim u Beogradu, završila sam XIV gimnaziju. U slobodno vreme volim da slikam, crtam (kao i većina)..

O fraktalima sam samo čula, ali verujem da će biti zanimljivo.

Svim kolegama želim uspeha. Nadam se da ćemo se slagati.

Pozdrav!


Slika sanja zivancevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la sanja zivancevic - utorak, 22. septembar 2009, 15:35
 

Zdravo,ja sam Sanja.Zavrsila sam Arhitektonsku skolu.Dolazim iz Grocke.Drago mi je da sam upisala fakultet.


Slika Matija Zlatanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Matija Zlatanovic - utorak, 22. septembar 2009, 15:42
 
Pozdrav svim kolegama, ja sam Matijа Zlatanović, završio sam Devetu beogradsku gimnaziju. Bavim se svim i svačim, ponajviše kaligrafijom tj krasnopisom, etimologijom i filosofijom. Takodje skupljam značke i salvete :D Zanimao sam se za fraktale nekad davno, pa sam dosta i pozaboravljao, al snaći ću se. Pozdrav kolegama i svako dobro!

Slika Aleksandra Stepanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Stepanovic - utorak, 22. septembar 2009, 15:54
 
Zdravo! Zovem se Aleksandra, zavrsila sam XIV beogradsku gimnaziju..o fraktalima sam cula na pripremama za prijemni. Zelela bih da se zahvalim nasem kolegi Ivanu na sajtu, jako nam je pomogao! smile

Slika Sara Kostic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sara Kostic - utorak, 22. septembar 2009, 16:17
 

...Zovem se Sara Kostic, ishla sam u devetu gimnaziju, bavim se savremeni plesom, a o frafktalima sam cula sve najbolje od starijih studenata...


Slika Una Unkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Una Unkovic - utorak, 22. septembar 2009, 16:36
 

Pozdrav svima!! Ja sam Una Unkovic,dolazim iz Valjeva,gde sam zavrsila Tehnicku skolu (gradjevinski smer)...Za fraktale znam samo da su to neki slicni oblici koji se ponavljaju i da ih ima puuuuuuno u prirodi...samo toliko...Za sad!:D




Slika Una Unkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Una Unkovic - sreda, 30. septembar 2009, 22:49
 
Tek sam sad videla da mi se predstavljanje nije postavilo...
Ja sam Una Unkovic Iz Valjeva,zavrsila sam Tehnicku skolu...Za fraktale samo cula i nista vise...
I evo izmenjene slike 130x130!

Slika Sonja Rajovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sonja Rajovic - utorak, 22. septembar 2009, 16:54
 

Zovem se Sonja Rajovic. Zavrsila sam Racunarsku gimnaziju u Beogradu.

O fraktalima nisam cula nista, ali cu nauciti.


Slika Aleksandra Andonovska
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Andonovska - utorak, 22. septembar 2009, 17:11
 
Zdravo, ja sam Aleksandra Andonovska, išla sam u Devetu gimnaziju. Pošto ne znam šta da stavim, pitajte me šta vas zanima.
Pozdrav kolegama!


Slika Mirjana Cekanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mirjana Cekanovic - utorak, 22. septembar 2009, 17:13
 
Cao kolege! Ja sam Mira. Zavrsila sam Gimnaziju u Cacku. O fraktalima ne znam nista... Ali tu smo da naucimo! Ovde kod vas je zanimljivo, svidja mi se!

Slika Danijela Vlahovljak
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Danijela Vlahovljak - utorak, 22. septembar 2009, 17:41
 
........cao,zovem se Danijela,zivim na Novom Beogradu,zavrsila sam IX gimnaziju i naravno upisala ono sto zelim :) . Ne znam sta su fraktali,ali nadam se da cu saznati :)...

Slika Aleksandar Stankovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandar Stankovic - utorak, 22. septembar 2009, 18:04
 
Yo,

zovem se Aleksandar (ili Pedja :D ), zavrsio sam Arhitektonsku tehnicku skolu...O pojmu fraktala smo pricali na pripremnoj nastavi, mada ne znam mnogo o tome :(( . Toliko za sada i srecno svima u buducim studijama!!! :)))

n1324432133301821006102.jpg
Slika Andrija Colovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Andrija Colovic - utorak, 22. septembar 2009, 18:15
 
Pozdrav,

zovem se Andrija Colovic, zavrsio sam Arhitektonsku tehnicku skolu, nadimak mi je Disha :). Za fraktale sam cuo na pripremama, i znam da je to interesantno. Srecno svima, vidimo se!!!

35560578.jpg
Slika Milan Varga
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milan Varga - utorak, 22. septembar 2009, 18:27
 
Zdravo, ja sam Milan Varga; dolazim iz Pančeva gde sam završio gimnaziju. Arhitekturu sam upisao jer smatram da ona predstavlja spoj prirodnih nauka i umetnosti, a i praktičnog rada, koji preferiram u odnosu na obicno učenje. Pored toga, bavim se sportom(najvise odbojka u poslednje vreme), sviranjem gitare, radom sa raznim stvarima na kompjuteru i pravljenjem tortismile Za pojam fraktala do sada nisam cuo, ali za sada mi deluje prilicno zanimljivo, a siguran sam da ce biti i bolje...

Slika Marijana Simovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marijana Simovic - utorak, 22. septembar 2009, 18:38
 

Caos, ja sam Marijana, dolazim iz Kragujevca. Zavrsila sam Prvu kragujevacku gimnaziju...za fraktale nikad cula, ali tu sam da naucim. One slicice sa prvog predavanja izgledaju jako simpaticno... :) pozz


Slika Dimitrije Lovrincevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dimitrije Lovrincevic - utorak, 22. septembar 2009, 18:41
 
Cao, ja sam Dimitrije, zivim u Beogradu. Zavrsio sam gimnaziju Sv. Sava, i radujem se studiranju. Svima cestitam na upisu i zelim uspesno studiranje!!!

Slika dusan dacic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la dusan dacic - utorak, 22. septembar 2009, 19:09
 
Ja sam Dusan. Iz Krusevca sam. Nemam sliku jer sam se ulogovao iz McDonald's-a :)
Ne znam nista o fraktalima...

Slika Filip Lukic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Filip Lukic - utorak, 22. septembar 2009, 19:16
 

Cao, ja sam Filip iz Valjeva. Zavrsio sam prirodni smer u Valjevskoj gimnaziji. Ne znam sta su fraktali, ali znam da sviram bubnjeve, da plivam i skijam i volim motore i zene. :)


Slika Petar Pejic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Petar Pejic - utorak, 22. septembar 2009, 19:26
 

Cao, zovem se Pejic Petar, i dolazim i Sombora. Zavrsio sam gimnaziju,  prirodni smer.. Iskreno, nemam pojma sta su fraktali, ali umirem od zelje da saznam nesto vise o njima.. haha smile 


Slika marija kondic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la marija kondic - utorak, 22. septembar 2009, 19:32
 
Cao svima!
Ja sam Masa, zavrsila sam Zrenjaninsku gimnaziju. Za fraktalnu geometriju prvi put cujem, ali zvuci zanimljivo.
:)
Pozdrav

Slika Dragana Uzelac
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Dragana Uzelac - utorak, 22. septembar 2009, 19:40
 

Caooo...ja sam Dragana, dolazim iz IX gimnazije i zivim na nbg-u...imam sestru bliznakinju, ona je ova plava na slikama...o fraktalima znam samo da se zovu tako i...to je, ustvari, sve sto znambig grin...

pozz svimawink 


Slika Biljana Pupavac
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Biljana Pupavac - utorak, 22. septembar 2009, 19:52
 
Pozdrav :)

Ime mi je Biljana i do sada sam zivela u Novom Sadu,a od sada cu izgleda na fakultetu. ;-)
Zavrsila sam gimnaziju i cula za fraktale...pre...1..2..3..min. :)

Slika Biljana Pupavac
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Biljana Pupavac - sreda, 30. septembar 2009, 20:03
 
adekvatna velicina fotografije...

Slika Petar Opacic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Petar Opacic - utorak, 22. septembar 2009, 20:36
 
Pozdrav! Iz Beograda sam, zavrsio III gimnaziju...i evo sad se druzimo...o fraktalima nista ne znam, ali bice zanimljivo valjda...
Srecno svima!!

Slika Milica Jelisavcic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Jelisavcic - utorak, 22. septembar 2009, 21:03
 

Cao, ja sam Milica Jelisavcic iz Uzica. Zavrsila sam Uzicku gimnaziju. Arhitektonski fakultet je jedna od stvari koje me cine srecnom!!! Volim muziku, sport, snickerse, McDonalds.  Orijentalnu kulturu! Volim da pevam+sviramJ))))) volim sve sto je pozitivno!!! Za fraktale sam samo cula, ali nista opsirno, google!  <3 Milica

                                  


Slika Marijana Miletic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marijana Miletic - utorak, 22. septembar 2009, 21:11
 
Zovem se Marijana Miletic i zavrsila sam 8 beogradsku gimnaziju! Presrecna sam sto sam upisala ovaj fax i obozavam ga! Za fraktale sam cula po prvi put na casu, zvuce zanimljivo!!! Pozzz svima!









Slika Anica Cirkovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Anica Cirkovic - utorak, 22. septembar 2009, 21:20
 

Cao svima!

Ja sam Anica, dolazim iz Loznice... Zavrsila sam gimnaziju, drustveni smer... Do sad nisam znala sta su fraktali! :)


Slika Hristina Tošić
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Hristina Tošić - utorak, 22. septembar 2009, 23:31
 
hej:)
Ja sam Hristina Tosic, zavrsila sam Zemunsku gimnaziju..i tako to..
Prvi put sam cula za fraktale..i nadam se da cu im se dopasti;P



Slika Ana Delipara
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ana Delipara - sreda, 23. septembar 2009, 00:06
 
Ja sam Ana Delipara.Dizajnerka...bivsa.Arhitekta...buduci.
Nikad cula za fraktale.Zvuce divno.Za sada...smile

Slika Milica Čudić
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Čudić - sreda, 23. septembar 2009, 00:41
 
Zdravoo drugari! smile
Ja sam Milica iz Beograda, zavrsila sam Trecu gimnaziju.
Sto se tice fraktala, znam ponesto (sa priprema), ali svakako radujem se novim saznanjima...



Slika Milica Čudić
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Čudić - petak, 15. januar 2010, 02:44
 
Evo da popravim, u odgovarajucoj velicini...

Slika Olga Olga
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Olga Olga - sreda, 23. septembar 2009, 06:30
 

Cao..evo i ja da se predstavim,iako malo kasnim :D

Ja sam Olga Marelja,zavrshila sam Devetu gimnaziju "Mihailo Petrovic Alas". Zivim na Novom beogradu,pevam u horu AKUD-a "Branko Krsmanovic"...

o fraktalima sam chula neshto i nishta vishe od toga


.
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Kukoleca - sreda, 23. septembar 2009, 07:00
 
ja sam masha,iz beograda,zavrsila IX gimnaziju..i tako.. :)

Slika Sanja Novakovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sanja Novakovic - sreda, 23. septembar 2009, 08:33
 
Cao, ja sam Sanja Novakovic. Zavrsila sam 9. gimnaziju prirodno-matematicki smer u Beogradu. Nikada pre ovoga nisam cula za fraktale. Nadam se da ce biti zanimljivo. Svima zelim mnogo srece i uspeha!
Slika mona acimovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la mona acimovic - sreda, 23. septembar 2009, 08:45
 
Zdravo moje ime je Mona. Zavrsila sam francusku skolu u beogradu.Za ovu oblast u matematici nikad nisam cula.Mada zvuci interesantno. Videcemo :)

Slika Janko Milojevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Janko Milojevic - sreda, 23. septembar 2009, 11:14
 
Ja sam Janko Milojevic iz Kragujevca... zavrsio sam gimnaziju... Imam velike planove za buducnost :) za fraktale prvi put cujem...
Slika Aleksandra Stankovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Stankovic - sreda, 23. septembar 2009, 11:21
 

sandrap.jpg

Ja sam Aleksandra Stankovic;dolazim iz Kragujevca gde sam zavrsila 'Prvu kragujevacku gimnaziju'. Nisam cula za fraktale do sada. Prica sa prethodnih predavanja o fraktalima podsetila me je na princip holograma - svaki deo nosi u sebi sliku o celini...

Slika Konstantin Brasovan
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Konstantin Brasovan - sreda, 23. septembar 2009, 12:09
 
Zdravo, ja sam Konstantin Brasovan ili krace Kolja. Zivim u Pancevu gde sam zavrsio gimnaziju. Za fraktale sam samo cuo :)



Slika milica macanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la milica macanovic - sreda, 23. septembar 2009, 12:28
 
... JA SAM MILICA I NIKAD NISAM CULA ZA FRAKTALNU GEOMETRIJU BOGU FALA!!!

Slika Emilija Bjelic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Emilija Bjelic - sreda, 23. septembar 2009, 16:21
 
2825_1142121870051_1137579581_30428.jpg
Zdravo ja sam Emilija
i ne volim matematiku
i imbecil sam za kompjutere
ali srecom imam drugove sa etfa
hvala
dovidjenja
i prijatno -.-
Slika marina djokic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la marina djokic - sreda, 23. septembar 2009, 16:51
 
Zdravo svima! Ja sam Marina iz Čačka, završila prirodni smer gimnazije. Dosta znam iz matiša, ali o fraktalima ni reči. Srećno svima! Toliko od mene za sada!isplažen

Slika Sanja Novakovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sanja Novakovic - sreda, 23. septembar 2009, 17:49
 
Samo da dodam sliku.. :)
Pozdrav!


Slika Mirjana Devetakovic
Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mirjana Devetakovic - sreda, 23. septembar 2009, 19:17
 
Sanja, molim vas da paaaaazljivo procitate zadatak, kao i da bacite pogled na odgovore vasih kolega...
Slika Sanja Novakovic
Re: Odgovor: Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sanja Novakovic - četvrtak, 24. septembar 2009, 11:09
 
Imala sam problema sa slikom prilikom postavljanja prvog post-a. Predstavila sam se pa ste mi rekli da mogu naknadno da stavim i sliku. Nadam se da to nije problem...
Slika Aleksandar Simonovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandar Simonovic - sreda, 23. septembar 2009, 18:30
 
Cao, ja sam Aca...zavrsio sam gimnaziju u Boru, prirodno-matematicki smer...za fraktale sam sada cuo prvi put i zvuci zanimljivo...pozdrav svima
Slika Aleksandar Simonovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandar Simonovic - nedelja, 25. oktobar 2009, 22:02
 

evo i slike..


Slika Nikola Jovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nikola Jovanovic - četvrtak, 24. septembar 2009, 07:14
 

...e de ste e...o fraktalima ne znam nista, tako da...


Slika Igor Gardinovacki
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Igor Gardinovacki - četvrtak, 24. septembar 2009, 16:58
 

Zdravo, srecan pocetak faxa svima. Moje ime je vec napisano, a za sada da kazem jos da sam iz Panceva; zavrsio gimnaziju (jednu jedinu u PA). I da mi se cini da na fakultetu ima bas dosta ok ljudi. Prvi put sam cuo za fraktale na nasem prvom predavanju. Zvuce interesantno, zbog svoje primene, ako sam je dobro shvatio...Evo i te slicice, mada vise volim da se gledam sa ljudima uzivo :) 


Slika Milica Seovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milica Seovic - četvrtak, 24. septembar 2009, 17:23
 
Hmm, nisam postavila sliku, mada je ima na profilu, ali evo onda jos jedna....shy

Slika Marko Stevanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marko Stevanovic - petak, 25. septembar 2009, 17:00
 
Zdravo ja sam Marko i dolazim iz Smed. Palanke... Zavrsio sam Gimnaziju, jezicki smer.. Za fraktale sam cuo na pripremama...

Slika Branislav Mirovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Branislav Mirovic - petak, 25. septembar 2009, 20:25
 
Ja sam Bane,dolazim iz XIV Beograske gimnazije i nisam upoznat sa fraktalima.

Slika Tamara Masic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tamara Masic - petak, 25. septembar 2009, 21:44
 
Sa malim zakasnjenjem,pozdrav svim kolegama!smile
Ja sam Tamara Masic.Zivim u Beogradu i zavrsila sam Petu beogradsku gimnaziju.Aktivno sam se bavila rukometom 6 godina,ali sam sportski svestrana..winkClan sam dramskog studija Decji osmeh,volim slikarstvo,fotografiju,muziku,film...i naravno,arhitekturu...
O fraktalima svaki dan sve vise saznajem..
Mir u svetu!!!big grin

Slika Jelena Jerinic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jelena Jerinic - subota, 26. septembar 2009, 15:16
 
Hmmm... trebalo mi je trichavih nedelju dana da bih zakljuchila da sam se predstavila na potpuno pogreshnom mestu... pa eto me sad ovde prilichno sigurne da sam tu gde treba... :) Nadam se da je tako i sa fakultetom, da sam bash tu gde treba. Ja sam Jelena Jerinic i zavrshila sam XIII beogradsku gimnaziju. Volim da posmatram svoju okolinu i upoznajem shto vishe ljudi, chesto mnogo brbljam i izgledam pomalo haotichno. :) Ne bih mogla da izaberem jednu stvar koja me definishe, chesto menjam interesovanja i stalno me privlache razlichite stvari, a retko me zaista zadrzavaju, jer uvek se pojavi neka nova ideja koja me odvuche. Prvi put mi se chini da na ovom fakultetu ima neshto vishe od jedne kratke opsesije, i rekla bih da ce tako i da ostane.
Nikad se nisam bavila fraktalima, ali videla sam i granje na drvetu i artichoku, ako se to rachuna :D

Slika Bogdan Nikolic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Bogdan Nikolic - nedelja, 27. septembar 2009, 08:53
 

Cao, Ja sam Bogdan. Cuo sam za fraktale.

P.S. Nemam sad sliku, ali nacicu.

Slika Bogdan Nikolic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Bogdan Nikolic - sreda, 21. oktobar 2009, 21:04
 
evo i slika

Moa (:
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Stefan Obucina - nedelja, 27. septembar 2009, 09:43
 
Cao svima !! Izvinjavam se na kashnjenju, kuca mi se renovira, pa ne znam gde gledam ... Ja sam Stefan, svi me zovu Obucke u Mladenovcu, odakle dolazim (: Zavrsio sam Gimnaziju - prirodni smer. Ummm, nesto o sebi.. voliiim.. da se smejem, radim stvari iz chista mira, jedem sarmu, gledam filmove, crtam (inache ne bih bio gde sam sad) i tako (: Ne voliiim .. ljude koji ne vole :P
O fraktalima sada znam zato sto ovo postujem sa kasnjenjem od jednog predavanja ;) (to mu dodje kao varanje (: ali sta sad .. bitno da znam )
7521_1202838361366_1540826266_531951_8181368_n.jpg

Slika Nikola Jovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nikola Jovanovic - ponedeljak, 28. septembar 2009, 21:06
 


Slika Sara Vesic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sara Vesic - utorak, 29. septembar 2009, 11:55
 
Cao svima, ja sam Sara, dolazim iz XIII gimn., snalazim se polako i u svetu arhitekture, a za fraktale nikad pre cula...

...
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tijana Cholovic - utorak, 29. septembar 2009, 13:21
 
Zovem se Tijana, zavrsila sam prirodni smer GIMNAZIJE u Lazarevcu...veliki deo mog zivota je slikanje i crtanje a zadnjih godina i fotografisanje...ovaj fakultet mi je odavno u planu i drago mi je sto taj plan necu morati da prepravljam...:) Izvinjavam se zbog kasnjenja oko prijavljivanja, ali selidba i haos na faksu oko rasporeda su me preokupirali...Za fraktale sam cula, i posebno me raduje sto nemamo tipicnu matematiku :)

Slika Ana Milosevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ana Milosevic - utorak, 29. septembar 2009, 15:21
 
Zdravo, ja sam Ana. Dolazim iz Kragujevca. Zavrsila sam prvu tehnicku skolu, odsek gradjevinski tehnicar za visokogradnju. U slobodno vreme slikam. Do sad se nisam susretala sa fraktalima, tako da mi je sve to nepoznato ali voljna sam da ucim. :) Pozdrav svim kolegama i puno srece...

Slika Jovana Belodedic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jovana Belodedic - utorak, 29. septembar 2009, 16:41
 

Pozdrav svima! Ja sam Jovana, zavrsila sam Zemunsku gimnaziju, prirodno-matematicki smer. Cula sam za fraktale i ranije ali ne znam mnogo o njima...:)

Desktop


Slika Martina Milosevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Martina Milosevic - utorak, 29. septembar 2009, 18:18
 
Cao ja sam Martina. Iz Cacka sam, zavrsila sam Gimnaziju, prirodni smer. Ne znam nista o fraktalima jos uvek... Srecan pocetak svima!

Slika Bogdan Ilic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Bogdan Ilic - utorak, 29. septembar 2009, 20:44
 
Cao svima... Zovem se Bogdan i dolazim iz Paracina. Zavrsio sam srednju gradjevinsku u Jagodini. . . Fax je super,a sa fraktalima nisam imao srece da se ranije sretnem  xD . . . Srecno svima !

Slika Irinej Vasilijevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Irinej Vasilijevic - utorak, 29. septembar 2009, 20:42
 
Zdravo, ja se zovem Irinej ,iz Cacka sam.Za fraktale sam prvi put cuo na fakultetu.

Slika Stefan Stoisavljević
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Stefan Stoisavljević - utorak, 29. septembar 2009, 21:29
 
Auuu, ja sam prilicno zakasnio da odgovorim na ovu temu, al' sta sad... Zovem se Stefan i zivim u Beogradu, zavrsio sam petu gimnaziju... Za fraktale sam cuo ali cu sad imati priliku da ih blize upozam. Toliko od mene:)
Slika Atila Rajkov
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Atila Rajkov - utorak, 29. septembar 2009, 22:05
 
Cao ja sam Atila, zavrsio sam gimnaziju i upisao sam fakultet koji sam oduvek zeleo.
A o fraktalima nisam cuo nista do pre predavanja

Slika Atila Rajkov
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Atila Rajkov - utorak, 29. septembar 2009, 22:13
 
Na mom primeru jasno se vidi rtanslacij. Ali ako sm propustio jos koju afinu transformaciju molim vas da mi ukazete na nju.

Slika Nemanja Babic Stefanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nemanja Babic Stefanovic - utorak, 29. septembar 2009, 22:56
 

Caos ja sam Nemanja, gradjevinac iz Uzica, nadam se buduci arhitekta... Volim prirodu, rostilj i sve cari toga... Bavim se sportom, plesom i clan sam Dvd-a Uzice(dobrovoljnog vatrogasnog drustva). Zelim svima sretan pocetak skolske godine. pozzz


Slika Tijana Milanović
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tijana Milanović - sreda, 30. septembar 2009, 09:29
 
ja sam tijana,
dolazim iz trece beogradske gimnazije
i nikad nisam cula za fraktale, do sad. (:

Slika aleksandra vucinic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la aleksandra vucinic - sreda, 30. septembar 2009, 18:02
 
posto nisam znala da slika treba da bude u postu evo sada je prilazem!

Slika Jelisaveta Arsenovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jelisaveta Arsenovic - sreda, 30. septembar 2009, 18:53
 
Kasnim sa predstavljanjem zbog loshe i retke konekcije..Zavrshila sam gimnaziju u Trsteniku, matematichki smer..Fraktale vec pochinjemo da uchimo ali za njih ranije nisam chula..Pozdrav

imam problema sa postavljanjem forografije, poslacu je naknadno ako nije problem..
Slika Sofija Stevanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Sofija Stevanovic - sreda, 30. septembar 2009, 18:55
 
Zovem se Sofija Stevanovic. Iz Beograda sam. Zavrsila Petu beogradsku gimnaziju.
Za fraktale sam cula od starije sestre koja je sad na trecoj godini arhitekture...

Slika Nina Stankovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Nina Stankovic - sreda, 30. septembar 2009, 19:36
 

Zdravo svima! Pošto sam se očigledno prošle nedelje predstavila na pogrešnom mestu evo da ponovim ovde gde treba:) Ja sam Nina Stanković, završila sam Treću beogradsku gimnaziju, i i dalje me drži misao da je ovo super fakultet, od ljudi do nastave i tema... sviđa mi se:) Što se tiče fraktala, sada znam šta su zbog predavanja, ali nisam ni ja bila upoznata sa njima ranije... eto, pozdrav...


Slika Vera Stanisic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Vera Stanisic - sreda, 30. septembar 2009, 19:56
 
Cao, ja sam Vera. Zavrsila sam prvu beogradsku gimnaziju. O fraktalima cuh malo na pripremama. Uvek kasnim, ali ovde nije zbog lenjosti, vec mi se kompjuter pokvario. :) eto.

19.jpg
Slika Aleksandra Lekic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Lekic - sreda, 30. septembar 2009, 20:23
 
Cao,ja sam Aleksandra Lekic,zavrsila sam Gimnaziju u Prokuplju. Izvinite zbog kasnjenja,ali tek sada sam ubacila internet =( Volim umetnost. Pisem(izdala sam knjigu poezije),crtam,slikam(ulje na platnu),pevala sam u horu,svirala klavir,igrala hip hop. Ali isto toliko volim matematiku,bila sam na takmicenjima u osnovnoj i srednjoj skoli. Ne znam sta su fraktali,ali me dosta podsecaju na informaticke zadatke i zanimljivi su,veoma. =)

Slika Petar Radojlovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Petar Radojlovic - sreda, 30. septembar 2009, 20:13
 

Dobar dan postovani profesori i kolege,ja se zovem Petar Radojlovic.Veoma mi se dopada celokupna atmosfera na faxu.Svidjaju mi se predmeti,asistenti su cool,jednostavno,nikako nisam pogresio.U slobodno vreme sviram gitaru,ili se bavim sportovima kao sto su klizanje ili basket.Volim da upoznajem nove ljude....Da li sam se ikada sreo sa pojmom fraktala,fraktalne geometrije.Dosada nisam imao prilike da upoznam ovu olast matematike....


ja
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tamara Vuksan - sreda, 30. septembar 2009, 20:54
 
Moje ime je Tamara Vuksan...zavrshila sam ATS i uspela da upishem fax koji sam zhelela...Drago mi je zbog toga...Zhao mi je shto nisam pre uspela da se predstavim...bagovao mi je komp...:))))
ja
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Tamara Vuksan - utorak, 20. oktobar 2009, 16:19
 
Evo i slike.

Slika martin jovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la martin jovanovic - sreda, 30. septembar 2009, 21:41
 

evo,ja sam najvise zakasnio...mislio sam da ne moze da se otvori ovaj odeljak za matematiku,a trebalo je samo da stisnem jos continue dugme XD...Elem,zovem se Martin,zavrsio sam Matematicku gimnaziju,volim da crtam,radim zgibove i tako...:D

Za fraktale sam cuo jos mnogo ranije,posto sam isao u Petnicu,ali ne mogu da kazem da sam bas vrhunski poznavalac ove oblasti...i naravno,volim matematiku :)))


Slika Ivan Djikanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Ivan Djikanovic - sreda, 30. septembar 2009, 23:00
 

Evo i ja da se predstavim, zovem se Ivan i iz iz Uzica sam. Fotka sa mature odradjuje stvar...


Slika Aleksandra Mrda
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Mrda - sreda, 30. septembar 2009, 23:30
 
Zovem se Aleksandra Mrda i rođena sam u Sarajevu.Živim u Beogradu i završila sam XIV beogradsku gimnaziju.Spoj umetnosti i inženjerstva me je motivisao da upišem Arhitektonski fakultet. Za sada mi se sviđa način predavanja, odnos profesora sa studentima i dinamičnost vežbi. Nadam se da ce tako biti i ubuduce.


Image.jpg
Slika Viktorija Nikolic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Viktorija Nikolic - četvrtak, 1. oktobar 2009, 01:12
 
Slucajno sam opet otvorila ovu temu i primjetila sam da je slika koja je bila u mom postu izbrisana... kako se to desilo?? a imala je 130/130 piksela i mislim da je sve bilo u redu.... evo opet cu staviti...
dscn0957copy.jpg
Slika Aleksandar Orozovic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandar Orozovic - četvrtak, 1. oktobar 2009, 12:28
 

Veliki pozdrav svima!!Zovem se Aleksandar Orozovic i dolazim is srednje Arhitektonske skole.O fraktalima ne znam apsolutno nista...


Slika Luka Popovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Luka Popovic - četvrtak, 1. oktobar 2009, 20:09
 

Slika jelena bauk
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la jelena bauk - petak, 2. oktobar 2009, 16:49
 
cao svima, ja sam jelena prezivam se malo cudno- bauk,zavrsila sam trinaestu beogradsku gimnaziju drustveno-jezicki smer:)

Slika Jelisaveta Arsenovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Jelisaveta Arsenovic - utorak, 6. oktobar 2009, 15:13
 
evo i moje fotografije, konachno :)
ajsad.jpg
Slika Srdjan Jazic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Srdjan Jazic - četvrtak, 8. oktobar 2009, 10:02
 

pozdrav svima..ja sam Srdjan..zavrsio sam ATS..dolazim iz Belegisa i tako to


Milan Milovanovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milan Milovanovic - ponedeljak, 12. oktobar 2009, 11:18
 

Zdrvo, ja sam Milan, iz Beograda sam (Cerak), zavrsio sam srednju tehnicku skolu "Drvo art". Ranije se nisam susretao sa fraktalnom geometrojom, tako da ne bih imao nesto posebno da prokomentarisem osim da matematika sa njom izgleda interesantnije. Inace, volim provod, putovanja,...


Slika Marko Babic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marko Babic - utorak, 13. oktobar 2009, 14:44
 

Predstavljanje:

Zdravo,ja sam Babić Marko,zivim u Beogradu gde sam i završio srednju arhitektonsku skolu.O afinim transformacijama znam dosta toga obzirom da kasnim sa domaćim zadacima,problem je tehničke prirode i uskoro ce biti resen.Pozdrav.

 

Slika Marko Babic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marko Babic - petak, 16. oktobar 2009, 18:48
 

A sad kada je problem resen...evo i slike.Obecavam,od sad cu biti odgovorniji.Pozdrav.

Marko 


Slika Marko Babic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marko Babic - petak, 16. oktobar 2009, 19:01
 

Ups,zaboravio sam da predstavim mog psa.Zove se Benediht....ja ga zovem Beni smešak

Slika Anja Radovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Anja Radovic - utorak, 13. oktobar 2009, 23:45
 
Cao,
Ja sam Anja.
Zavrsila sam Trecu beogradsku gimnaziju ali sam u vidu hobija isprobala stosta zanimljivo,kao sto je gluma,ples,muzika..
Uvek sam tu za prijatelje i kolege approvebig grin
Sto se fraktala tice,s obzirom da kasnim sa prijavljivanjem zbog izvesnih problema sa internetom stigla sam da cujem ponesto o njima i mogu da kazem da mi je drago sto se bavimo matematikom u zanimljivom obliku cool
nadam se da cemo se jos dugo i lepo druziti.. wink


Slika Marija Tomasevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Tomasevic - sreda, 14. oktobar 2009, 09:50
 
Pozdrav! Izvinjavam se zbog ovolikog kasnjenja,ali konacno sam tusmile
Zovem se Marija Tomasevic,svi me zovu Masa.Zavrsila sam gimnaziju-opsti smer u Gornjem Milanovcu, i nikada se nisam upoznala sa fraktalima u srednjoj...Imam dve sestre,rodjene smo u isti dan-neko to zove tri sestre bliznakinje, neko trojke,svejedno je u sustini.Veliki sam filmofil i volim da idem na koncerte.Za arhitekturu sam se odlucila u 4. osnovne,i nisam se jos pokajalasmiletn?sid=2465126562&mid=AIdbv9EAAQ%2BUSrajFAc4jDgt4So&midoffset=1_6418&partid=2&f=374&fid=Inbox
Slika Marija Tomasevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Marija Tomasevic - sreda, 21. oktobar 2009, 20:15
 
Slika

Slika Adrijana Stracenski
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Adrijana Stracenski - četvrtak, 15. oktobar 2009, 00:03
 

Ja sam Adrijana Stracenski i "malo" kasnim zbog tehnickih problema. Iz Sremske Mitrovice sam i zavrsila sam Mitrovacku Gimnaziju prirodno-matematicki smer. Za fraktale pre ovih predavanja nisam cula

Slika Adrijana Stracenski
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Adrijana Stracenski - utorak, 20. oktobar 2009, 22:38
 
 

Slika Milena Stepanovic
aRe: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milena Stepanovic - četvrtak, 15. oktobar 2009, 16:28
 

Cao, ja sam Milena. Imala sam problema sa kompjutrom pa zbog toga se tek sad predstavljam...Zavrsila sam Trecu beogradsku gimnaziju, a o fraktalnoj geometriji sam cula nesto malo na pripremama, ali ne dovoljno....ali zato sam ovde da naucim wink  Pozdrav svima smile

Slika marko samardzic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la marko samardzic - petak, 16. oktobar 2009, 18:38
 

Cao,

Zovem se Marko i dolazim iz ATS-a.. do skora nisam cuo za fraktale ali sada sam vec bolje upucen u sve i cini mi se zanimljivim..

pozdrav


Slika Stefan Stoisavljević
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Stefan Stoisavljević - utorak, 20. oktobar 2009, 15:11
 
Tek sad sam video da moje slike nema na postu pa..ewewrwe.jpg
Slika Aleksandar Jeremic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandar Jeremic - utorak, 20. oktobar 2009, 19:17
 

Zdravo, moje ime je Aleksandar Jeremic, iz Valjeva sam. Arhitekturu sam upisao zbog toga sto mislim da je ovo zanimanje pravi kompromis izmedju inzenjerske preciznosti i umetnicke neponovljivosti. Izvinjavam se sto nisam ranije izmirio svoje obaveze, zbog preseljenja nisam imao tehnicih mogucnosti da ih realizujem. Nadam se da sa narednim vezbama nece biti problema...


Slika Uros Sestic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Uros Sestic - sreda, 21. oktobar 2009, 11:10
 
Ja sam Uros Sestic i nisam mnogo zakasnio sa ilogovanjem

MATURA
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandar Copic - sreda, 21. oktobar 2009, 13:58
 
JA SAM COPIC ALEKSANDAR!!
ZAVRSIO SAM DEVETU GIMNAZIJU MIHAILO PETROVIC ALAS NA NOVOM BEOGRADU
ZELJU DA UPISEM ARHITEKTONSKI FAX  SAM OSTVARIO SADA MI JOS PREOSTAJE DA GA ZAVRSIM ...
AKTIVNO SE BAVIM SPORTOM  ,
ZIVIM NA NOVOM BEOGRADU U BLOKOVIMA:)))
O FRAKTALIMA IMAM SAMO PREDSTAVU ALI NE NEKO PREVELIKO ZNANJE !
Slika Milos Trajanovski
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Milos Trajanovski - sreda, 21. oktobar 2009, 17:02
 
Cao, kolege, zovem se Milos Trajanovski. Zavrsio sam srednju Arhitektonsku tehnicku skolu. Dolazim iz Lazarevca, a u Beogradu zivim vec petu godinu. Drago mi je sto sam postao deo ovog kolektiva. Pozdrav svima, pa se vidimo.
Slika Aleksandra Pavlovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Aleksandra Pavlovic - utorak, 27. oktobar 2009, 22:31
 
Zdravo, ja sam Aleksandra Pavlovic. Iz Bosne sam pa mi je trebalo malo vise vremena da skontam kako ovo funkcionise. :D

Slika Vanja Pisarevic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Vanja Pisarevic - četvrtak, 12. novembar 2009, 15:32
 

Ja,sa VELIKIM zakasnjenjem...


Slika marina stankovic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la marina stankovic - ponedeljak, 7. decembar 2009, 03:59
 

zrdavo, ja tek sada, kada sam sabirala ocene, sam videla da moja poruka za predstavljanje uopste nije zakacena ovamo. verovatno zbog problema sa internetom.
verovatno je sada kasno ali ipak je bolje da imam sve

zovem se marina stankovic, dolazim iz pirota, zavrsila sam matematicki smer gimnazije i izvinjavam se zbog ogromnong kasnjnja :)


Slika Mirjana Predic
Re: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Mirjana Predic - petak, 12. februar 2010, 16:25
 

Evo ja sad kada je vreme za ocenjivanje vidim da moja poruka nije postavljena ovde, razlog ne znam.

Zovem se Mirjana, iz Despotovca sam. Zadnjih deset godina sam zivela u Skandinaviji, Norveskoj i Svedskoj.Zavrsila sam  srednju dizajnersku skolu.  I da, izvinjavam se i  ja zbog kasnjenja!


Slika Mašan Otašević
Bolje Vas nasao :)
napisao/la Mašan Otašević - nedelja, 23. septembar 2012, 22:18
 

Dolazim iz srednje Arhitektonsko Tehnicke Skole/ Beograd.

Nisam se ranije susretao sa pomenutom temom nastave (fraktali).

U srednjoj skoli sam zavoleo arhitekturu pa sam se odlucio da nastavim tim putem.

Pozdrav svima!


Slika Katarina Mitrovic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Katarina Mitrovic - petak, 4. oktobar 2013, 22:16
 

Zdravo svima!

Moje ime je Katarina Mitrovic i ja sam zavrsila Gimnaziju u Smederevu. Srecno svima!

Slika Irinej Vasilijevic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Irinej Vasilijevic - utorak, 5. juli 2016, 00:13
 

.

Slika Irinej Vasilijevic
Odgovor: Dobrodošli, predstavite se!
napisao/la Irinej Vasilijevic - subota, 16. juli 2016, 23:05
 

.